• Головна
  • Чи буде кінець світу 21 грудня? або паніка львівян збагачує підприємців.
16:12, 26 листопада 2012 р.

Чи буде кінець світу 21 грудня? або паніка львівян збагачує підприємців.

У Львові почали масово скупляти свічки та ліхтарики. Крім цього львівяни вже на початку грудня планують поповнити запаси продуктів. Як зясувалось, така поведінка людей - це паніка. 

Останнім часом жваво почали обговорювати кінець світу, який начебто припадає на 21 грудня. Левову частку інформації львівяни черпають з медіаресурсів.

"Почула про кінець світу і вирішила перестрахуватись, купляю свічки. А може це правда і як я без світла?" - каже пенсіонерка Марія Сидорова.

Чутки про наближення «кінця світу» безпідставні. Про це повідомив вчений секретар Науково-дослідного інституту «Кримська астрофізична обсерваторія» Олексій Бакланов.

За його словами, заяви про те, що 21 грудня відбудеться так званий «галактичний парад планет», під час якого на одній прямій будуть знаходитися Земля, Сонце, всі планети і центр нашої галактики, що призведе до кінця світу, не спроможні.
Вчений секретар також повідомив, що нагнітання істерії з приводу кінця світу, що наближається викликає паніку серед населення. «Нам надходить багато дзвінків із запитаннями про кінець світу, деякі навіть приїжджають сім'ями з проханням підказати, що робити, якщо почнеться кінець світу. Відбувається це від банального неуцтва», -пише газета "День"

Не вірити пророцтвам про кінець світу 21 грудня 2012 року, радить і Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.- повідомляє сайт УПЦ КП 

"Чутки нагнітаються панічні настрої в суспільстві ".- каже Філарет.

Іншої думки лама з монастиря Гьяндрек під Кайласом, відомий як Оракул Шамбали. Він  зробив заяву для NASA. 

У своєму посланні він розповів, що 21 грудня 2012 року Земля разом із сонячною системою пройде через галактичну "нульову смугу", повідомляє "Total.Kz" з посиланням на "Earth-chronicles.Ru".

За словами тибетського лами, практично на всій Землі, близько 9 години ранку за київським часом 21.12.2012 настане повна темрява і тиша. Не буде світла, електрики, зв`язку і звуків.

Земля в цей момент буде проходити через галактичну "нульову смугу". "Це стан простору, де гаситься і не може поширюватися ніяка енергія, де відсутні електромагнітні поля у всіх об`єктів. Лякатися і хвилюватися не треба", - попередив лама, повідомляє УНІАН.

Темрява буде супроводжуватися космічними спалахами, ілюзорними спалахами світла і триватиме приблизно три-чотири дні. Потім світло сонця знову з`явиться.
"Тварини Землі заздалегідь відчують прихід "космічної темряви" і заховаються в нори, - говорить чернець. - Люди в містах не відчують, тому будуть жертви божевілля. Може загинути 10% населення Землі".

Оракул Шамбали розписав і практичні рекомендації для землян:

1. Вам потрібно заздалегідь підготуватися до цієї зміни циклів, доробити всі справи 2012 року, не зав`язувати нових, віддати борги.

2. 20.12.2012 узяти своїх дітей, всі документи, готівкові гроші і виїхати з міст на природу. Підготувати запас продуктів на 2 місяці, оскільки електромережі будуть відновлюватися довго.

3. Треба мати в будинку запас води, дров для опалення та свічок для освітлення. Потрібно мати в будинку піч, оскільки електрика з 21.12.2012 перестане текти дротами.

4. Зв`язок і телебачення вимкнуться. Протягом "днів темряви" слід завісити вікна темним, не дивитися в них, не вірити своїм очам і вухам, не виходити на вулицю. Якщо з`явиться необхідність вийти, далеко йти не можна - можна загубитися, оскільки не буде видно навіть власної руки.

5. Після появи світла не поспішайте повертатися в міста, краще до весни пожити на природі.

Повний вихід Землі з "нульової смуги", на думку тибетського лами, очікується приблизно 7 лютого 2013 року. Відбудеться часткове відновлення електропостачання, транспортного сполучення. До кінця березня світ відновиться повністю.

Кінець світу кардинально змінить світогляд людей, вважає Оракул Шамбали. Він стане більш духовним. У розвинених країнах і країнах, що розвиваються, розквітнуть різноманітні науково-духовні вчення, системи розвитку здоров`я та особистості.

"Це буде найважливішим поштовхом до прогресу людства на довгі часи", - підсумовує чернець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...