13:06, 23 листопада 2012 р.

Львову потрібні здорові діти

«Нам потрібні здорові діти, нам потрібна здорова нація», - таку думку висловив міський голова Львова Андрій Садовий під час робочого візиту в Міжнародний центр корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація». - повідомляє прес-служба ЛМР.

"Кожна людина хоче бути здоровою. От дивишся телебачення і є дуже простий рецепт – з’їж пігулочку, випий лікарство і моментально будеш здоровим. Але це ж оманливо! Наша задача – щоб не допустити хвороб. І власне хребет відповідає за всі органи. Якщо якась проблема є, то дуже часто проблема є з хребтом. Мені дуже приємно, що центр дбає про це і велика увага приділяється власне дітям. Тому що до 22 років ще можна виправити ці помилки, потім вже є складніше. Тому дуже важливо, щоби у школах на це звертали особливу увагу. Треба запрошувати фахівців центру, щоб вони мали можливість показати приклад. Нам потрібні здорові діти, нам потрібна здорова нація. Це є завдання номер один, яке перед собою має українська нація. Тому що будуть здорові люди, то будуть інші досягнення, бо без здорової нації нічого не буде", – наголосив міський голова Андрій Садовий. 

"На базі нашого центру ми проводимо безкоштовну ранкову гімнастику, яка відбувається щоп’ятниці  о 10 годині ранку на червоній алеї парку навпроти І. Франка. А також щосереди об 11 год в Палаці Гната Хоткевича, де наші інструктори проводять такі заняття для різних вікових категорій. Крім того, ми проводимо експрес-діагностики по школах на замовлення батьків, вчителів, де ми робимо огляд дітей і даємо рекомендації», - розповіла Оксани Слінькокерівник Міжнародного центру  корекції постави "Академія грація".

 

Коротка довідка:

 Міжнародний центр корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація» створений в 1995 році (до 2008 року - Львівський оздоровчий клуб «Галатея-Грація»). Центр є членом Асоціації фахівців із спортивної медицини та лікувальної фізкультури України (свідоцтво № 159 від 23. 03. 2012 р). Учасник міжнародного освітньо-практичного руху «Слов’янський синтез».

Центр займається профілактикою та корекцією таких проблем здоров’я людини:

ØСутулість, порушення постави

ØСколіози, кіфосколіози, деформації хребта

ØКіфози

ØГіперлордози

ØОстеохондрози

ØСпондільози, спонділолістези

ØАртрити, артрози, остеоартрити

ØЛістези, нестабільність всіх відділів хребта

ØДискогенні радикуліти, ішіас, люмбаго

ØАнкілозуючі спондилоартрити

ØНевиразні фізіологічні вигини хребта

ØДеформації грудної клітки

ØВкорочення кінцівок

ØОстеохондропатії

ØДиструктивно-дистрофічні ураження суглобів (деформуючі артрози, остеохондрози)

ØДисплазії хребта, кульшових суглобів, коксартрози

ØОртопедичні захворювання стоп, плоскостопість

ØПласко-вальгусні деформації стоп

ØДеформації нижних кінцівок

ØМ’язеві кривошиї

ØКили міжхребцевих дисків, протрузії

ØМіозіти, міофасциальні синдроми

ØВроджені деформації опорно-рухового апарату

ØПісляопераційна та посттравматична реабілітація

ØПроблеми зайвої ваги

 

Обладнання Центру відповідає найсучаснішим європейським стандартам для подібних Центрів. До послуг клієнтів – 3 дзеркальних зали: великий зал – для групових занять, малий – для дитячих та сімейних занять, а також зал для індивідуальних та консультативних занять. Зали для занять обладнані сучасним ортопедичним обладнанням та тренажерами українських та зарубіжних виробників.

У процедурний блок входять: діагностичний кабінет, масажний кабінет, кабінети з найсучаснішим медичним обладнанням для різноманітних процедур, які пропонує Центр. У кожному залі постійно підтримується здоровий мікроклімат за рахунок спеціальних озонаторів повітря та очисної системи вентиляції та кондиціювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...