• Головна
  • Діти Львівщини страждають через взаємини батьків
19:16, 22 листопада 2012 р.

Діти Львівщини страждають через взаємини батьків

«Сім’я, як дзеркало психічного здоров’я дитини»  – конференція з такою назвою зібрала у Львівському обласному дитячому психоневрологічному диспансері лікарів-психотерапевтів, психологів, неврологів, педагогів, логопедів області.

  «Від станів взаємин в сім’ї багато в чому залежить душевний спокій і стан психіки дитини.» - сказав завідувач кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНУ ім. Д. Галицького, професор О, Фільц

 «Соціально-культурний характер чинників, що несприятливо впливають на психічне здоров’я дітей обумовлений прискоренням темпу сучасного життя, дефіцитом часу, недостатніми умовами для зняття емоційної напруги та розслаблення. Подібна особова дисгармонія батьків знаходить своє відображення в розвитку дітей і негативно впливає на їх психіку.» -наголосила у виступі Галини Католик, кандидата психологічних наук, керівника секції дитячої та юнацької психотерапії УСП.

img_0131 2

img_0131 2

  Завідувач притулку для дітей С. Гаврилюк та завідувач Львівського обласного центру дитячої психотерапії та сімейного консультування М.Нартікова зупинились на „проблемних дітях”, що попадають у притулок та виховуються у прийомних сім’ях.

 Учасники конференції дійшли висновку, що подібний обмін досвідом сприятиме вирішенню багатьох питань у повсякденній роботі.

Ініціатори заходу – Головне управління охорони здоров’я ЛОДА, Обласний дитячий психоневрологічний диспансер, Львівський обласний центр дитячої психотерапії та сімейного консультування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...