• Головна
  • «Шведінг» у Львові збирає відеоролики
08:37, 22 листопада 2012 р.

«Шведінг» у Львові збирає відеоролики

З 1 листопада по 1 грудня 2012 року  триває прийом робіт для першого етапу Міжнародного  конкурсу «ШВЕДІНГ». До участі запрошуються власники 3 хвилинних відеороликів з коротким описом (хто? Що? Як? Та звідки?).

Роботи необхідно надсилати за електронною адресою [email protected]

«Метою Експерименту є підвищення культурного рівня, моралі, духовності людей.» - кажуть організатори. –«Тому Ваші шведінг-фільми не повинні містити закликів до насильства, мат, порно, гламур, пропаганду алкоголю та тютюнопаління та решті "нечисті", якій і так, на жаль, в надлишку навколо нас.»

Приклади фільмів, вже створених нашими друзями - командою "Святі Угодники".
Шведінг "Рембо. Перша кров" і "Врятувати рядового Райана" переможець конкурсу "Шведінг в Донецьку".

«Переможець міжнародного конкурсу ШВЕДІНГ буде визначатися кожен місяць по кількості набраних лайка (голосів)! Не слід забувати, що посилання на Ваші авторські шведінгі потрібно надсилати за електронною адресою , вказавши в листі Ваше прізвище, ім'я або псевдонім, а також країну і місто!» - наголошують організатори.

Організатори зазначили, що у конкурсі можуть брати участь лише новостворені ролики, які раніше не брали участь у показах. Кількість робіт від авторів не обмежена. . Голосування розпочнеться з 1 грудня! Підведення підсумків та нагородження переможців 1 січня 2013 року . Прийом робіт для другого етапу конкурсу з 1 грудня до 1 січня 2012 р. Голосування відкриється з 1 січня! Підведення підсумків та нагородження переможців 1 лютого 2013 і т. д. відповідно.

 Коротка довідка:

Міжнародний Конкурс ШВЕДІНГ (sweding) - це процес створення саморобних рімейків відомих фільмів. Цей термін придумав французький режисер Мішель Гондрі у фільмі "Перемотка". Все, що потрібно для зашведіванія фільму - любительська відеокамера (або фотоапарат з відео) і Ваша фантазія. Тривалість ролика не повинна перевищувати 3 хв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...