• Головна
  • Митники фотографують автомобілі й на «зеленому» коридорі
15:21, 19 листопада 2012 р.

Митники фотографують автомобілі й на «зеленому» коридорі

 Львівські митники здійснюють фотофіксацію комерційних автомобілів не лише на «червоному», але й «зеленому» митних коридорах. Фотографуванню підлягають лише автомобілі і товари, які у них перевозять.

Про це на інформаційний запит ZAXID.NET повідомили у Львівській митниці листом за підписом начальника митниці Сергія Попазогла.

Як наголошують на митниці, через виявлення «нових схем перетікання товарних потоків із торгового у неторговий обіг шляхом подрібнення партій одноманітних товарів», на «червоному» коридорі ввели посилений контроль – фотофіксацію вмісту салонів і багажників авто.

«Відмова громадян від зазначеної процедури може розцінюватись як перешкоджання посадовим особам митного органу в доступі до товарів та транспортних засобів», – наголошують в листі.

Також на Львівській митниці відзначають, що оскільки такі «посилені заходи» дали «позитивний ефект, однак, правопорушення почали виявлятись на «зеленому» коридорі… такі заходи було запроваджено як на «червоному», так і на «зеленому» коридорах. Результати фотографування детально аналізуються…».

«Фотографуванню підлягають лише транспортні засоби та товари… а не громадяни», – запевняють у митниці і додають, що нововведення не вплинуло на збільшення часу проведення митних процедур і в жовтні-листопаді черг на кордоні у зв’язку з фотографуванням не виникало. Митники наголошують, що ця процедура дає змогу зменшити людський фактор у проходженні митного контролю.

«Додаткової техніки з метою забезпечення процедури фотографування ні Держмитслужба, ні Львівська митниця не закуповували… Впродовж останнього місяця в зоні діяльності Львівської митниці не зафіксовано жодного факту правопорушень, виявлених після завершення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів у пунктах пропуску», – йдеться у листі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...