Де взяти кредит у Львові?

Найшвидший спосіб поправити своє матеріальне становище - взяти кредит. Його умови завжди залежать від того, на який проміжок часу і в якій кількості вам потрібні гроші. Як правило, більшість користувачів "перехоплюються" до зарплати, тому частіше мова йде про короткі запозичення зі зручним погашенням. І все критерії зручності можна відобразити у вигляді списку:

 • швидкість реєстрації і заповнення заявки;
 • мінімум документів;
 • швидке прийняття рішення;
 • автоматичне зарахування грошей на карту;
 • відсутність контролю за витратами кредитних коштів, які надає швидкий кредит;
 • різноманітні та зручні канали погашення.

Нова послуга фінансової сфери - онлайн кредит, це можливість отримати підтримку не виходячи з дому. Ви можете оплачувати покупки в інтернеті, розраховуватися карткою в будь-якому місці і абсолютно за будь-який товар / послугу, оскільки гроші не видаються на конкретні цілі. І отримати кредит можна в будь-який день, більшість компаній працює без вихідних.

Матеріал підготовлений спільно із парнерами 032.ua

Crediton - сервіс мікрокредитування

Компанія "КредітОн" надає послуги з мікрокредитування у місті Львові. Для того, щоб отримати до 15000 гривень Вам необхідний мінімальний пакет документів, який включає в себе:

 • паспорт,
 • ідентифікаційний код,
 • банківську картку.

Після заповнення анкети в режимі онлайн, рішення щодо видачі необхідної суми грошей приймається миттєво. Отримати необхідні грошові кошти у Львові - просто як ніколи!

Вам навіть не потрібно відвідувати відділення мікрофінансової компанії "Кредітон", тому що вся процедура оформлення та отримання грошових коштів відбувається в мережі онлайн.

Тому отримати мікрокредит Ви можете з будь-якої точки України, а не тільки у Львові. Вся процедура від початку заповнення анкети та отримання Вами грошей на банківську картку займає всього 15 хвилин Вашого часу.

Строк кредиту складає від 1 до 29 днів. Процентна ставка становить 1,9% в день в залежності від взятої суми кредиту. Процент по кредиту нараховується тільки за фактичне користування грошовими коштами.

Компанія "КредітОн" видає грошові кошти на будь-які потреби, менеджери компанії ніколи не питають, на які цілі Вам потрібна та чи інша сума грошей.

Вся інформація, яку Ви надаєте компанії, залишається в безпеці та конфіденційною.

Для того, щоб отримати потрібну суму грошей Вам не потрібна довідка про доходи, застава або поручителі.

Погасити кредит у Львові так само просто, як його і взяти. Для цього є чотири способи:

 • через банківське відділення,
 • через Інтернет банкінг,
 • через Особистий кабінет на сайті компанії "Кредітон",
 • через платіжні термінали.

Контактна інформація:

Сайт: https://crediton.org.ua/

CreditPlus - кредит онлайн на карту

CreditPlus – це сервіс онлайн-кредитування на банківську картку. Ми надаємо гроші за 15 хвилин на різні потреби – великі покупки, лікування, сплата за інші кредити тощо.

Умови:

 1. Перший кредит на суму до 3 500 грн.
 2. Повторний – до 10 000 грн.
 3. Максимальний термін кредитування – 30 днів.
 4. Знижка на 1-й кредит – 50%.

Що потрібно для отримання кредиту:

 • вік від 18 до 65 років
 • власна банківська картка
 • паспорт
 • ІПН
 • доступ до інтернету

Як отримати:

Щоб подати заявку, зайдіть на сайт CreditPlus, оберіть суму та термін, натисніть кнопку «Отримати гроші». Після цього потрібно заповнити заявку на отримання кредиту – вказати особисту інформацію та додати банківську картку, оформлену на Ваше ім’я.

Переваги CreditPlus:

 1. Вигідна програма лояльності.

  Щоб стати учасником програми лояльності, необхідно вчасно погасити 1 кредит. Вам автоматично буде присвоєно рівень лояльності SILVER – знижку 5% на відсоткову ставку за кредитом та ліміт 5 000 гривень. Щоб досягти наступного рівня – GOLD та отримати знижку 15% і ліміт 7 000 гривень, потрібно погасити 3 кредити. Рівень VIP, ліміт 10 000 грн та знижку 25% отримують лояльні клієнти після погашення 5 кредитів.

 2. Промокоди та акції.

  Щомісяця лояльні клієнти КредитПлюс отримують промокоди на знижку від 30% до 99%. Ще ми проводимо розіграші цінних призів та грошових сертифікатів!

 3. Просто продовжити та погасити кредит.

  Існує декілька способів заплатити за кредит: в особистому кабінеті на нашому сайті за допомогою банківської картки, Приват24, термінал Приватбанку, IBox або EasyPay. Щоб продовжити кредит на повторний термін, сплатіть лише відсотки.

Подати заявку: https://creditplus.ua/uk/

Виникли запитання? Зверніться до служби підтримки клієнтів в онлайн-чаті на нашому сайті або зателефонуйте:

044 337 29 28

067 625 02 02

093 625 02 02

095 625 02 02

Качай Гроші, кредит онлайн на карту

Інформація про компанію:

Качай гроші - фінансова компанія, яка дає можливість дуже швидко і просто отримати кредит на банківську карту в будь-якому місці і в будь-який час, всього за 10 хвилин.

Умови кредитування:

 1. Перший кредит під 0,01%.
 2. Сума першого кредиту - до 2 000 гривень.
 3. Повторний кредит - до 5 000 гривень.
 4. Строк кредитування - до 30 днів.

Що потрібно для отримання кредиту:

 • вік від 18 до 65 років
 • паспорт та ІПН
 • банківська карта будь-якого українського банку
 • доступ в Інтернет

Як отримати кредит?

Щоб отримати кредит, необхідно подати заявку на кредит на сайті нашої компанії https://kachay.com.ua/, вибравши бажану суму і термін кредиту. Заповніть заявку на отримання кредиту, додайте банківську карту і отримаєте гроші на карту протягом 1 хвилини.

Переваги «Качай гроші!»:

 1. В компанії постійно діюча Програма лояльності для клієнтів: наші клієнти отримують знижку на кожну наступну позику, при цьому сума кожного повторного кредиту збільшується!
 2. Швидко: до 10 хвилин - прийняття рішення про видачу кредиту і 1 хвилина - перерахування грошей
 3. Просто пролонгувати і легко погашати кредит.

Оплатити можливо декількома способами: в особистому кабінеті на нашому сайті і через термінал Приватбанку.

Пролонгація кредиту - абсолютно безкоштовна послуга, яка оформляється автоматично при погашенні суми планових відсотків по кредиту

Подати заявку: https://kachay.com.ua/

Виникли питання? Зверніться з питанням в чаті онлайн, в нашу службу підтримки або зателефонуйте на гарячу лінію по одному з номерів:

044 337 67 27

099 528 70 37

Moneyveo, миттєвий кредит онлайн

Moneyveo – це лідер серед компаній з видачі онлайн-кредитів. Миттєві позики всім – без дзвінків і перевірок – роблять сервіс найпопулярнішим в Україні. Для забезпечення оперативної видачі коштів, Манівео використовує передові технології. А допоміжні засоби безпеки захищають персональні фінансові дані користувачів. У разі виникнення будь-яких труднощів спеціалісти нашого контакт-центру цілодобово до ваших послуг. Такий підхід прискорює процес оформлення заявки та видачі грошей, надійно захищає особисті відомості клієнтів. 

Вигідні умови

 • Перша позика під 0,01% на день, доступна сума – до 4000 грн. 
 • Повторні позики – до 15000 грн.  
 • Регулярні знижки для постійних клієнтів до 70%.  
 • Пролонгація за вигідними умовами.  
 • Можливість розрахуватися достроково, не сплачуючи додаткових комісій. 
 • Бонуси за рекомендацію сервісу друзям – 100 грн за кожного нового клієнта, який отримав кредит за вашою порадою. 

Що потрібно для оформлення? 

Щоб отримати онлайн кредит у Львові, вам знадобиться мінімальний пакет документації: 

 • Паспорт громадянина України. 
 • ІПН-код. 
 • Банківська картка. 

Для початку треба перейти на moneyveo.ua та заповнити анкету своїми персональними даними. Потім – обрати потрібну суму і термін кредитування на онлайн-калькуляторі кредитів. Якщо вашу заявку задовільнено – чекайте на надходження коштів.  Сервіс Манівео, а також контакт-центр компанії працюють цілодобово! Тобто гроші можна отримати терміново у будь-який час. Також компанія з розумінням відноситься до усіх категорій населення, задовольняючи заявки 9 з 10 позичальників. Таким чином отримати кредит можуть фрілансери, студенти, пенсіонери, клієнти з зіпсованою кредитною історією. Для цього потрібно мати лише вихід до мережі Інтернет та банківську картку. 

Контактна інформація 

Сайт компанії: https://moneyveo.ua 

Тел: 0 800 21 9393 (безкоштовно по всій території України) 

Адреса: м. Київ, вул. Лейпцизька, 15 Б, 1 поверх 

Служба підтримки: [email protected] 

MICROCREDIT - кредит готівкою

ТОВ "Мікрокредит" успішна фінансова компанія, яка зайняла лідируючі позиції в сфері фінансових послуг. Компанія, яка працює і розвивається в фінансових просторах більше 7 років.

ТОВ "Мікрокредит" надає кредити на найвигідніших умовах. Всі кредитні продукти (в компанії їх п'ять) розроблені для клієнтів таким чином, щоб кожен міг підібрати кредит, який підходить саме йому.

 • Максимальна сума кредиту - 25000 гривень, при першому зверненні - 5000 гривень.
 • Терміни кредитування від 4 тижнів до року.
 • Процентна ставка - залежить від кредитного продукту, суми і терміну кредитування (дешевше, ніж де-небудь)

"Мікрокредит" - це компанія, яка працює на довірчих відносинах з клієнтами, тому для оформлення кредиту ми не вимагаємо багато документів, нам необхідно лише паспорт та ІПН. Для постійних клієнтів компанія надає кредит, з меншою процентною ставкою. Розгляд заявки займає мало часу, клієнт з моменту звернення до моменту отримання коштів витрачає мінімум часу.

Ми є кращою компанією в сфері швидкого кредитування, так як два роки поспіль отримуємо нагороди на конкурсі торгових марок "Фаворит Успіху". А найголовніше якість всієї компанії в цілому - ми дорожимо своїми клієнтами, і завжди націлені на довгострокові відносини. Швидкість, якість і оптимальність - запорука успішної роботи.

Контактна інформація:

Сайт: https://microcredit.ua/

Телефон: 0 (800) 30 60 50

Facebook: https://www.facebook.com/microcreditua

ЄвроГроші - швидкий онлайн кредит

Компанія "ЄвроГроші" вийшла на ринок споживчого кредитування як спосіб максимально спростити і прискорити процедуру запозичень. Тепер взяти кредит можна не встаючи з місця, для чого необхідно зареєструвати особистий кабінет на сайті і володіти банківською картою. Першим кроком є ​​самостійний розрахунок умов на калькуляторі, де включені параметри:

 • максимальна сума кредиту 10000 грн;
 • максимальний термін кредиту 30 днів;
 • відсоток по кредиту - 1,9% в день.

Далі слід заповнення даних в анкету, кредит онлайн підтверджується протягом 10 хвилин після її відправки. Карта для отримання запозичень повинна бути верифікована, тобто - перевірена системою. Для цього на ній "заморожується" сума в 1 грн, а після закінчення перевірки гроші повертаються в актив. Коли на користь отримання запозичень приходить відповідь, в особистому кабінеті відкривається кредитний договір клієнта. Після його підписання, гроші заходять на карту і цілі на їх витрати, ніяк не контролюються з боку компанії.

Перевагою послуги "Заїм на карту за 15 хвилин", є відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення, а так само безліч каналів для комфортного погашення. Оскільки "ЄвроГроші" відносяться до компаній з прямими європейськими інвестиціями, то тут першими з'являються прогресивні методи спрощення процедури отримання та повернення запозичень. Тут розроблена бонусна система, учасником якої стає кожен клієнт компанії. Саме тому, нас вибирають жителі більшості міст України.

Контактна інформація:

Сайт: http://eurogroshi.ua/

Телефон: (044) 228 42 82

Centro.credit - кредит на карту і готівкою

Centro.credit сучасний сервіс завдяки якому ви ніколи не турбуєте себе питанням "Де терміново взяти вигідний кредит в Україні". Простота і надійність, забезпечать будь-якого клієнта своєчасним позикою кредитних коштів до 15 тис. Грн. на найвигідніших умовах. Прозорі умови надаються сервісом Centro.credit, можуть гарантувати надійність кредитного запозичень і збереження особистих даних клієнта.

Займаючи лідируюче місце на ринку кредитування, сервіс Centro.credit зробив все необхідне для спрощеного процесу позики, процедура займає не більше 15-ти хвилин з самим мінімальним набором документів. Виберіть для себе найбільш вигідну пропозицію і отримаєте кредит на картку в режимі онлайн або в одному з 300 відділень по всій Україні.

При оформленні кредиту під 0,01% в день період позики до 14 днів. Є можливість пролонгації під основний відсоток компанії 1,9 в день, на термін до 14 днів. Кількість пролонгацій необмежена.

Також, в компанії діє програма "ЛОЯЛЬНОСТІ" для постійних клієнтів. При оформленні основного продукту "Основний Online 1,9%" за будь-якої пролонгації знижується процентна ставка на 0,1%. Період позики до 30 днів. Період пролонгації до 30 днів. Умови програми "ЛОЯЛЬНОСТІ" полягати в тому, що при пролонгації з 25 по 30 день користування позикою процентна ставка зменшується на 0,1% на наступну пролонгацію.

Приклад: сума позики 1000 * 1,9% * 30 днів сума відсотків при пролонгації складе 570 грн. за 30 днів користування позикою. Сплативши 570 грн. ви пролонгуєте займ на 30 днів під відсоткову ставку 1,8% і так до 0,01%.

Скориставшись послугами сервісу Centro.credit, кожен зможе зрозуміти наскільки це зручно і надійно, звертаючись ще безліч разів. Переконайтеся в цьому самі.

Контактна інформація:

Сайт: https://centro.credit/

Телефон: 0 800 40 71 51 (безкоштовно) гаряча лінія

Кредит та Львів: де швидко отримати потрібну суму

Сучасна економіка не припиняє розвиватись, і тому всі мають розпоряджатись не тільки власним, але й кредитним капіталом. Хтось отримує гарну платню, проте гроші можуть знадобитись у надто незручний момент. Звісно, в такому випадку не варто страждати, витрачаючи час та нерви – простіше обрати вигідну пропозицію від Pozika.com.ua

Комфорт та взаємна довіра

Сайт має великий плюс на фоні конкурентів – вдалий конструктор, що дозволяє розрахувати суму позики, яку ви зможете забрати в найближчому майбутньому. Працює він досить швидко, тому занудьгувати не встигнете. Трошки попередимо, що квартиру на площі Ринок сервіс не профінансує: він видає невеликі кредити від 500 до 5000 грн. Як ви вже могли здогадатись, проблем з отриманням дрібних позик не може бути. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс орієнтується на комфорт користувачів. І неважливо, зайшли ви на сайт цілеспрямовано, чи випадково – все одно опція швидкого кредиту доступна й абсолютно зрозуміла. Жодних кліків наугад, вас обслуговує сервіс, в якому немає нічого зайвого. А для того, щоб цей текст простіше сприймався, розділимо необхідні дії на три базові етапи:

 • Заповнення заявки
 • Очікування (коло 20 хвилин)
 • Отримання коштів

Перший етап найбільш важливий, другий таємничий, а третій – найприємніший. Остання стадія не розрахована на негатив: адже нудних мелодій на «мертвій» гарячій лінії тут немає. Вам або надсилають SMS, або ж усе переходить у сферу дзвінків. Невеличкий нюанс: кредит дадуть без поручителів. Всі ми розуміємо, що надворі XXI століття, і про ваші фінансові справи варто знати лише вам та сервісу, що видав позику.

Захист ваших даних

Якщо вам від 18 до 70 років, видача кредитів цілком реальна. Саме в цьому віці багато людей нервують з-за захисту їх персональних даних. Це цілком зрозуміло: хакери продають гігабайти особистої інформації. Саме тому важливо довіряти таку важливу справу сервісу, який захищає будь-які згадки, пов'язані з клієнтами. Єдиними сторонніми персонами, що отримають доступ, можуть бути правоохоронці – але така вимога діючого законодавства. Старайтесь не мати з ними проблем

Вікові обмеження мають приємні ознаки. Тому цей текст потішить навіть тих львів’ян, що ніколи не беруть кредити. Шановні, тут самі плюси: заклад точно не дасть кредит вашій дитині. Поки в неї немає власних документів, обслуговувати ніхто не стане.

Також забувайте про улюблені платіжні системи чи банки. Яка різниця? Pozika.com.ua обслуговує всіх і однаково поважає будь-яких клієнтів.

А тепер про цифри

У Львові послуги надаються з різними акціями. І це неймовірно: за подібними аукціонами щедрості можна спостерігати, аби кредит став максимально вигідним. Наприклад, на сайті актуальна акція, секрет якої наразі буде розкритим.

Ось посилання, що веде не тільки на сайт, а й до таємного промо-коду. Він, у свою чергу, активує кредит під 0,01% на добу. Якщо ви ще не в курсі, стандартний пакет обійдеться дорожче – у 2% суми. Відрізняється час повернення (акційні – 7-14 днів, стандартні – 3-21) та відсотки, максимальні суми співпадають.

Якщо ви поїхали з рідного міста, Pozika.com.ua готова виручити й за його межами. Наприклад, під час ділової поїздки у Києві скінчилась готівка – і сервіс поспішає на допомогу. Або, наприклад, можете скористатись додатковими коштами під час відпустки у неосяжній Одесі.

Телефони гарячої лінії:

 • +380972674284
 • +380992606890
 • +380636081758

А тут у нас сховане невелике відео:

*матеріал розміщений на партнерській основі

кредит взятикредит онлайнкредит кредитульвові швидкийкредит
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Ексклюзив
Нещодавно у Верховній Раді прийняли новий закон, що стосується розмитнення авто та надає знижку водіям на оформлення євроблях. З огляду на це, киянин Дмитро Фініченко упродовж двох днів створив бота в мобільному додатку Телеграм, який допомагає користувачам підрахувати вартість розмитнення авто за цим законом. Як розповів у коментарі для 032.ua розробник Дмитро Фініченко, бот побачив світ 13 листопада і відтоді ним скористалося більше 6 тисяч осіб, а кільк...
Культура
Львівський заклад Dogs Like Ducks внесли до списку Best Vegan Restaurants Worldwide, складений авторитетним порталом для веганів HappyCow. Про це повідомляє 032.ua.  Читайте також: Вздовж трамвайної колії на Сихові висадили платани та тюльпанові дерева, - ФОТО У рейтинг, який налічує 81 позицію, потрапив і єдиний заклад із України – львівське кафе Dogs Like Ducks, що посіло 51 місце.  "Поки ми смажимо для вас булки та сосиски, авторитетний веган-портал вкл...
Суспільство
У 2019-2020 роках «Львівелектротранс» має намір продовжити окремі тролейбусні напрямки, зокрема, маршрут тролейбуса 9 та тролейбусну лінію на Сихові. Про це на своїй сторінці у Faсebook написав керівник ЛКП Олег Береза, інформує 032.ua. Читайте також: У Львові сталася пожежа на даху відділення ПриватБанку, - ФОТО Згідно з візуалізацією, «Львівелектротранс» планує продовжити тролейбусні маршрути №9 (ЛНУ ім. І. Франка – аеропорт) та №24 (автовокзал на вул. С...
Суспільство
З понеділка, 19 листопада, і до 27 листопада у Львові обмежать рух транспортних засобів на вул. Тракт Глинянський, 28. Про це повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури, інформує пре-служба ЛМР. Читайте також: Кафе у Львові потрапило до рейтингу найкращих веганських закладів світу Через проведення робіт з приєднання водовідведення (каналізації), будинку до каналізаційного колодязя по вул. Тракт Глинянський, 28, з понеділка, 19 листо...
Пригоди
Вчора, 16 листопада, близько першої ночі у місті Самбір легковик смертельно травмував пішохода.   Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівщини, передає 032.ua. Читайте також: У Львові сталася пожежа на даху відділення ПриватБанку, - ФОТО Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Опель», 40-річний льів’янин, скоїв наїзд на пішохода, 62-річного місцевого мешканця. Внаслідок наїзду чоловік отримав тілесні ушкодження, від яких поме...
Суспільство
З нагоди Дня спудея 032.ua пропонує перелік локацій, де має сподобатися кожному студенту.  Центр Шептицького Унікальний центр та бібліотека, який урочисто відкрили у Львові торік у вересні, просто must-see для кожного студента. Тут діє студентський навчальний корпус, а також своєрідний креативний простір. Втім, основну частину комплексу все-таки займає бібліотека з неймовірною книжковою колекцією. Де: вулиця Козельницька, 2а (біля Стрийського парку); Графі...
Пригоди
Вчора, 16 листопада, о 20:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Стрийській у мансардному приміщенні 2-поверхової будівлі, що належить ПриватБанку. Про це інформують у прес-службі ГУ ДСНС Львівщини. Читайте також: Львів оголосив тендер на впровадження у міському громадському транспорті електронного квитка За даними рятувальників, до місця виклику негайно виїхали пожежно-рятувальні підрозділи Львова. На момент прибуття вогн...
Пригоди
Вчора, 16 листопада, о 15.30 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про те, що у приміщення інтерактивного клубу, розташованого на вулиці Садовій у Львові, зайшла група  невідомих осіб та пошкодила майно закладу. Про це інформують у відділі комунікації поліції Львівщини, передає 032.ua. Читайте також: На трасі «Київ-Чоп» мікроавтобус зіткнувся із вантажівкою: є постраждалі За даними правоохоронців, на місці працювала слідчо-оперативна група Залізнич...
Культура
Сьогодні, 17 листопада, з нагоди Дня студента, львівських левів на площі Ринок, а також найбільшого лева міста, який був встановлений до сторіччя ЗУНР, одягнули у студентські мантії. Про це повідомили у прес-службі мерії, передає 032.ua. Читайте також: Львів оголосив тендер на впровадження у міському громадському транспорті електронного квитка Окрім того, у центрі міста відбувся флешмоб у вигляді буккросингу серед молоді. Також мер Львова Андрій Садовий вр...