Де взяти кредит у Львові? - 032.ua

Де взяти кредит у Львові?

Найшвидший спосіб поправити своє матеріальне становище - взяти кредит. Його умови завжди залежать від того, на який проміжок часу і в якій кількості вам потрібні гроші. Як правило, більшість користувачів "перехоплюються" до зарплати, тому частіше мова йде про короткі запозичення зі зручним погашенням. І все критерії зручності можна відобразити у вигляді списку:

 • швидкість реєстрації і заповнення заявки;
 • мінімум документів;
 • швидке прийняття рішення;
 • автоматичне зарахування грошей на карту;
 • відсутність контролю за витратами кредитних коштів, які надає швидкий кредит;
 • різноманітні та зручні канали погашення.

Нова послуга фінансової сфери - онлайн кредит, це можливість отримати підтримку не виходячи з дому. Ви можете оплачувати покупки в інтернеті, розраховуватися карткою в будь-якому місці і абсолютно за будь-який товар / послугу, оскільки гроші не видаються на конкретні цілі. І отримати кредит можна в будь-який день, більшість компаній працює без вихідних.

Матеріал підготовлений спільно із парнерами 032.ua

Crediton - сервіс мікрокредитування

Компанія "КредітОн" надає послуги з мікрокредитування у місті Львові. Для того, щоб отримати до 15000 гривень Вам необхідний мінімальний пакет документів, який включає в себе:

 • паспорт,
 • ідентифікаційний код,
 • банківську картку.

Після заповнення анкети в режимі онлайн, рішення щодо видачі необхідної суми грошей приймається миттєво. Отримати необхідні грошові кошти у Львові - просто як ніколи!

Вам навіть не потрібно відвідувати відділення мікрофінансової компанії "Кредітон", тому що вся процедура оформлення та отримання грошових коштів відбувається в мережі онлайн.

Тому отримати мікрокредит Ви можете з будь-якої точки України, а не тільки у Львові. Вся процедура від початку заповнення анкети та отримання Вами грошей на банківську картку займає всього 15 хвилин Вашого часу.

Строк кредиту складає від 1 до 29 днів. Процентна ставка становить 1,9% в день в залежності від взятої суми кредиту. Процент по кредиту нараховується тільки за фактичне користування грошовими коштами.

Компанія "КредітОн" видає грошові кошти на будь-які потреби, менеджери компанії ніколи не питають, на які цілі Вам потрібна та чи інша сума грошей.

Вся інформація, яку Ви надаєте компанії, залишається в безпеці та конфіденційною.

Для того, щоб отримати потрібну суму грошей Вам не потрібна довідка про доходи, застава або поручителі.

Погасити кредит у Львові так само просто, як його і взяти. Для цього є чотири способи:

 • через банківське відділення,
 • через Інтернет банкінг,
 • через Особистий кабінет на сайті компанії "Кредітон",
 • через платіжні термінали.

Контактна інформація:

Сайт: https://crediton.org.ua/

CreditPlus - кредит онлайн на карту

CreditPlus – це сервіс онлайн-кредитування на банківську картку. Ми надаємо гроші за 15 хвилин на різні потреби – великі покупки, лікування, сплата за інші кредити тощо.

Умови:

 1. Перший кредит на суму до 3 500 грн.
 2. Повторний – до 10 000 грн.
 3. Максимальний термін кредитування – 30 днів.
 4. Знижка на 1-й кредит – 50%.

Що потрібно для отримання кредиту:

 • вік від 18 до 65 років
 • власна банківська картка
 • паспорт
 • ІПН
 • доступ до інтернету

Як отримати:

Щоб подати заявку, зайдіть на сайт CreditPlus, оберіть суму та термін, натисніть кнопку «Отримати гроші». Після цього потрібно заповнити заявку на отримання кредиту – вказати особисту інформацію та додати банківську картку, оформлену на Ваше ім’я.

Переваги CreditPlus:

 1. Вигідна програма лояльності.

  Щоб стати учасником програми лояльності, необхідно вчасно погасити 1 кредит. Вам автоматично буде присвоєно рівень лояльності SILVER – знижку 5% на відсоткову ставку за кредитом та ліміт 5 000 гривень. Щоб досягти наступного рівня – GOLD та отримати знижку 15% і ліміт 7 000 гривень, потрібно погасити 3 кредити. Рівень VIP, ліміт 10 000 грн та знижку 25% отримують лояльні клієнти після погашення 5 кредитів.

 2. Промокоди та акції.

  Щомісяця лояльні клієнти КредитПлюс отримують промокоди на знижку від 30% до 99%. Ще ми проводимо розіграші цінних призів та грошових сертифікатів!

 3. Просто продовжити та погасити кредит.

  Існує декілька способів заплатити за кредит: в особистому кабінеті на нашому сайті за допомогою банківської картки, Приват24, термінал Приватбанку, IBox або EasyPay. Щоб продовжити кредит на повторний термін, сплатіть лише відсотки.

Подати заявку: https://creditplus.ua/uk/

Виникли запитання? Зверніться до служби підтримки клієнтів в онлайн-чаті на нашому сайті або зателефонуйте:

044 337 29 28

067 625 02 02

093 625 02 02

095 625 02 02

Качай Гроші, кредит онлайн на карту

Інформація про компанію:

Качай гроші - фінансова компанія, яка дає можливість дуже швидко і просто отримати кредит на банківську карту в будь-якому місці і в будь-який час, всього за 10 хвилин.

Умови кредитування:

 1. Перший кредит під 0,01%.
 2. Сума першого кредиту - до 2 000 гривень.
 3. Повторний кредит - до 5 000 гривень.
 4. Строк кредитування - до 30 днів.

Що потрібно для отримання кредиту:

 • вік від 18 до 65 років
 • паспорт та ІПН
 • банківська карта будь-якого українського банку
 • доступ в Інтернет

Як отримати кредит?

Щоб отримати кредит, необхідно подати заявку на кредит на сайті нашої компанії https://kachay.com.ua/, вибравши бажану суму і термін кредиту. Заповніть заявку на отримання кредиту, додайте банківську карту і отримаєте гроші на карту протягом 1 хвилини.

Переваги «Качай гроші!»:

 1. В компанії постійно діюча Програма лояльності для клієнтів: наші клієнти отримують знижку на кожну наступну позику, при цьому сума кожного повторного кредиту збільшується!
 2. Швидко: до 10 хвилин - прийняття рішення про видачу кредиту і 1 хвилина - перерахування грошей
 3. Просто пролонгувати і легко погашати кредит.

Оплатити можливо декількома способами: в особистому кабінеті на нашому сайті і через термінал Приватбанку.

Пролонгація кредиту - абсолютно безкоштовна послуга, яка оформляється автоматично при погашенні суми планових відсотків по кредиту

Подати заявку: https://kachay.com.ua/

Виникли питання? Зверніться з питанням в чаті онлайн, в нашу службу підтримки або зателефонуйте на гарячу лінію по одному з номерів:

044 337 67 27

099 528 70 37

Moneyveo, миттєвий кредит онлайн

Moneyveo – це лідер серед компаній з видачі онлайн-кредитів. Миттєві позики всім – без дзвінків і перевірок – роблять сервіс найпопулярнішим в Україні. Для забезпечення оперативної видачі коштів, Манівео використовує передові технології. А допоміжні засоби безпеки захищають персональні фінансові дані користувачів. У разі виникнення будь-яких труднощів спеціалісти нашого контакт-центру цілодобово до ваших послуг. Такий підхід прискорює процес оформлення заявки та видачі грошей, надійно захищає особисті відомості клієнтів. 

Вигідні умови

 • Перша позика під 0,01% на день, доступна сума – до 4000 грн. 
 • Повторні позики – до 15000 грн.  
 • Регулярні знижки для постійних клієнтів до 70%.  
 • Пролонгація за вигідними умовами.  
 • Можливість розрахуватися достроково, не сплачуючи додаткових комісій. 
 • Бонуси за рекомендацію сервісу друзям – 100 грн за кожного нового клієнта, який отримав кредит за вашою порадою. 

Що потрібно для оформлення? 

Щоб отримати онлайн кредит у Львові, вам знадобиться мінімальний пакет документації: 

 • Паспорт громадянина України. 
 • ІПН-код. 
 • Банківська картка. 

Для початку треба перейти на moneyveo.ua та заповнити анкету своїми персональними даними. Потім – обрати потрібну суму і термін кредитування на онлайн-калькуляторі кредитів. Якщо вашу заявку задовільнено – чекайте на надходження коштів.  Сервіс Манівео, а також контакт-центр компанії працюють цілодобово! Тобто гроші можна отримати терміново у будь-який час. Також компанія з розумінням відноситься до усіх категорій населення, задовольняючи заявки 9 з 10 позичальників. Таким чином отримати кредит можуть фрілансери, студенти, пенсіонери, клієнти з зіпсованою кредитною історією. Для цього потрібно мати лише вихід до мережі Інтернет та банківську картку. 

Контактна інформація 

Сайт компанії: https://moneyveo.ua 

Тел: 0 800 21 9393 (безкоштовно по всій території України) 

Адреса: м. Київ, вул. Лейпцизька, 15 Б, 1 поверх 

Служба підтримки: [email protected] 

MICROCREDIT - кредит готівкою

ТОВ "Мікрокредит" успішна фінансова компанія, яка зайняла лідируючі позиції в сфері фінансових послуг. Компанія, яка працює і розвивається в фінансових просторах більше 7 років.

ТОВ "Мікрокредит" надає кредити на найвигідніших умовах. Всі кредитні продукти (в компанії їх п'ять) розроблені для клієнтів таким чином, щоб кожен міг підібрати кредит, який підходить саме йому.

 • Максимальна сума кредиту - 25000 гривень, при першому зверненні - 5000 гривень.
 • Терміни кредитування від 4 тижнів до року.
 • Процентна ставка - залежить від кредитного продукту, суми і терміну кредитування (дешевше, ніж де-небудь)

"Мікрокредит" - це компанія, яка працює на довірчих відносинах з клієнтами, тому для оформлення кредиту ми не вимагаємо багато документів, нам необхідно лише паспорт та ІПН. Для постійних клієнтів компанія надає кредит, з меншою процентною ставкою. Розгляд заявки займає мало часу, клієнт з моменту звернення до моменту отримання коштів витрачає мінімум часу.

Ми є кращою компанією в сфері швидкого кредитування, так як два роки поспіль отримуємо нагороди на конкурсі торгових марок "Фаворит Успіху". А найголовніше якість всієї компанії в цілому - ми дорожимо своїми клієнтами, і завжди націлені на довгострокові відносини. Швидкість, якість і оптимальність - запорука успішної роботи.

Контактна інформація:

Сайт: https://microcredit.ua/

Телефон: 0 (800) 30 60 50

Facebook: https://www.facebook.com/microcreditua

ЄвроГроші - швидкий онлайн кредит

Компанія "ЄвроГроші" вийшла на ринок споживчого кредитування як спосіб максимально спростити і прискорити процедуру запозичень. Тепер взяти кредит можна не встаючи з місця, для чого необхідно зареєструвати особистий кабінет на сайті і володіти банківською картою. Першим кроком є ​​самостійний розрахунок умов на калькуляторі, де включені параметри:

 • максимальна сума кредиту 10000 грн;
 • максимальний термін кредиту 30 днів;
 • відсоток по кредиту - 1,9% в день.

Далі слід заповнення даних в анкету, кредит онлайн підтверджується протягом 10 хвилин після її відправки. Карта для отримання запозичень повинна бути верифікована, тобто - перевірена системою. Для цього на ній "заморожується" сума в 1 грн, а після закінчення перевірки гроші повертаються в актив. Коли на користь отримання запозичень приходить відповідь, в особистому кабінеті відкривається кредитний договір клієнта. Після його підписання, гроші заходять на карту і цілі на їх витрати, ніяк не контролюються з боку компанії.

Перевагою послуги "Заїм на карту за 15 хвилин", є відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення, а так само безліч каналів для комфортного погашення. Оскільки "ЄвроГроші" відносяться до компаній з прямими європейськими інвестиціями, то тут першими з'являються прогресивні методи спрощення процедури отримання та повернення запозичень. Тут розроблена бонусна система, учасником якої стає кожен клієнт компанії. Саме тому, нас вибирають жителі більшості міст України.

Контактна інформація:

Сайт: http://eurogroshi.ua/

Телефон: (044) 228 42 82

Centro.credit - кредит на карту і готівкою

Centro.credit сучасний сервіс завдяки якому ви ніколи не турбуєте себе питанням "Де терміново взяти вигідний кредит в Україні". Простота і надійність, забезпечать будь-якого клієнта своєчасним позикою кредитних коштів до 15 тис. Грн. на найвигідніших умовах. Прозорі умови надаються сервісом Centro.credit, можуть гарантувати надійність кредитного запозичень і збереження особистих даних клієнта.

Займаючи лідируюче місце на ринку кредитування, сервіс Centro.credit зробив все необхідне для спрощеного процесу позики, процедура займає не більше 15-ти хвилин з самим мінімальним набором документів. Виберіть для себе найбільш вигідну пропозицію і отримаєте кредит на картку в режимі онлайн або в одному з 300 відділень по всій Україні.

При оформленні кредиту під 0,01% в день період позики до 14 днів. Є можливість пролонгації під основний відсоток компанії 1,9 в день, на термін до 14 днів. Кількість пролонгацій необмежена.

Також, в компанії діє програма "ЛОЯЛЬНОСТІ" для постійних клієнтів. При оформленні основного продукту "Основний Online 1,9%" за будь-якої пролонгації знижується процентна ставка на 0,1%. Період позики до 30 днів. Період пролонгації до 30 днів. Умови програми "ЛОЯЛЬНОСТІ" полягати в тому, що при пролонгації з 25 по 30 день користування позикою процентна ставка зменшується на 0,1% на наступну пролонгацію.

Приклад: сума позики 1000 * 1,9% * 30 днів сума відсотків при пролонгації складе 570 грн. за 30 днів користування позикою. Сплативши 570 грн. ви пролонгуєте займ на 30 днів під відсоткову ставку 1,8% і так до 0,01%.

Скориставшись послугами сервісу Centro.credit, кожен зможе зрозуміти наскільки це зручно і надійно, звертаючись ще безліч разів. Переконайтеся в цьому самі.

Контактна інформація:

Сайт: https://centro.credit/

Телефон: 0 800 40 71 51 (безкоштовно) гаряча лінія

Кредит та Львів: де швидко отримати потрібну суму

Сучасна економіка не припиняє розвиватись, і тому всі мають розпоряджатись не тільки власним, але й кредитним капіталом. Хтось отримує гарну платню, проте гроші можуть знадобитись у надто незручний момент. Звісно, в такому випадку не варто страждати, витрачаючи час та нерви – простіше обрати вигідну пропозицію від Pozika.com.ua

Комфорт та взаємна довіра

Сайт має великий плюс на фоні конкурентів – вдалий конструктор, що дозволяє розрахувати суму позики, яку ви зможете забрати в найближчому майбутньому. Працює він досить швидко, тому занудьгувати не встигнете. Трошки попередимо, що квартиру на площі Ринок сервіс не профінансує: він видає невеликі кредити від 500 до 5000 грн. Як ви вже могли здогадатись, проблем з отриманням дрібних позик не може бути. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс орієнтується на комфорт користувачів. І неважливо, зайшли ви на сайт цілеспрямовано, чи випадково – все одно опція швидкого кредиту доступна й абсолютно зрозуміла. Жодних кліків наугад, вас обслуговує сервіс, в якому немає нічого зайвого. А для того, щоб цей текст простіше сприймався, розділимо необхідні дії на три базові етапи:

 • Заповнення заявки
 • Очікування (коло 20 хвилин)
 • Отримання коштів

Перший етап найбільш важливий, другий таємничий, а третій – найприємніший. Остання стадія не розрахована на негатив: адже нудних мелодій на «мертвій» гарячій лінії тут немає. Вам або надсилають SMS, або ж усе переходить у сферу дзвінків. Невеличкий нюанс: кредит дадуть без поручителів. Всі ми розуміємо, що надворі XXI століття, і про ваші фінансові справи варто знати лише вам та сервісу, що видав позику.

Захист ваших даних

Якщо вам від 18 до 70 років, видача кредитів цілком реальна. Саме в цьому віці багато людей нервують з-за захисту їх персональних даних. Це цілком зрозуміло: хакери продають гігабайти особистої інформації. Саме тому важливо довіряти таку важливу справу сервісу, який захищає будь-які згадки, пов'язані з клієнтами. Єдиними сторонніми персонами, що отримають доступ, можуть бути правоохоронці – але така вимога діючого законодавства. Старайтесь не мати з ними проблем

Вікові обмеження мають приємні ознаки. Тому цей текст потішить навіть тих львів’ян, що ніколи не беруть кредити. Шановні, тут самі плюси: заклад точно не дасть кредит вашій дитині. Поки в неї немає власних документів, обслуговувати ніхто не стане.

Також забувайте про улюблені платіжні системи чи банки. Яка різниця? Pozika.com.ua обслуговує всіх і однаково поважає будь-яких клієнтів.

А тепер про цифри

У Львові послуги надаються з різними акціями. І це неймовірно: за подібними аукціонами щедрості можна спостерігати, аби кредит став максимально вигідним. Наприклад, на сайті актуальна акція, секрет якої наразі буде розкритим.

Ось посилання, що веде не тільки на сайт, а й до таємного промо-коду. Він, у свою чергу, активує кредит під 0,01% на добу. Якщо ви ще не в курсі, стандартний пакет обійдеться дорожче – у 2% суми. Відрізняється час повернення (акційні – 7-14 днів, стандартні – 3-21) та відсотки, максимальні суми співпадають.

Якщо ви поїхали з рідного міста, Pozika.com.ua готова виручити й за його межами. Наприклад, під час ділової поїздки у Києві скінчилась готівка – і сервіс поспішає на допомогу. Або, наприклад, можете скористатись додатковими коштами під час відпустки у неосяжній Одесі.

Телефони гарячої лінії:

 • +380972674284
 • +380992606890
 • +380636081758

А тут у нас сховане невелике відео:

*матеріал розміщений на партнерській основі

Dinero.ua

Dinero.ua - українська фінансова компанія, що спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках. Наше кредо - це клієнтоорієнтованість. Тому і отримання позики, як і її повернення у Dinero відбувається легко та невимушено. Ми розуміємо, що у кожного в житті бувають труднощі, для вирішення яких потрібні кошти. Наша основна мета - задовольнити кожного клієнта! Саме тому сервіс Dinero.ua завжди на крок попереду від конкурентів.

Вигідні умови:

 1. Перша позика абсолютно безкоштовно на сумму до 10 000 грн.

 2. Термін надання позики до 30 днів.

 3. Можливість пролонгації на 7,14 або 30 днів.

 4. Повторна позика під 0,49% на день.

 5. Позики до 15 000 грн.

 6. Знижки постійним клієнтам до 70%

 7. Розгляд заявки на видачу позики - миттєво.

Що потрібно для отримання позики:

 1. Вік від 18 років

 2. Доступ до інтернет мережі

 3. Паспорт та ІПН-код

 4. Банківська картка

Як отримати позику у Dinero.ua:

Процес отримання позики максимально простий та інтуїтивно зрозумілий. Варто лише подати заявку на основному сайті та пройти простий шлях реєстрації в особистому клієнтському кабінеті. Рішення по видачі приймається миттєво. Сума першої позики визначається індивідуально для кожного. Після цього кошти надійдуть на вашу банківську карту на протязі декількох хвилин.

Подати заявку: https://www.dinero.ua

Переваги Dinero.ua:

 1. Программа “Приведи друга”. Дає можливість клієнтам компанії отримувати фінансову винагороду при залученні нових користувачів. Чим більше друзів клієнт приведе, тим більше грошей отримає.

 2. Відсутність відсоткової ставки на першу позику, до 10 000 грн.

 3. Найнижча відсоткова ставка на повторну позику, лише 0,49% в день, до 15 000 грн.

 4. Щоденні розіграші призів та грошових винагород. Суперприз 1 000 000 грн!

 5. Ввічливі і адекватні менеджера, які знайдуть спільну мову з кожним.

 6. Онлайн підтримка 24\7.

Якщо раптом, вам відмовили в який-небудь вищеперелічених компаній, ви завжди можете подати заявку в інші компанії, для цього ви можете перейти на сайт сюди

Контактна інформація:

Сайт: https://www.dinero.ua

Контакт Центр:

067 326 22 33 КИЇВСТАР

073 326 22 33 lifecell

050 326 22 33 vodafone

Електронна адреса: [email protected]

Адреса: м. Київ, вул. Сурікова 3А

кредит взятикредит онлайнкредит кредитульвові швидкийкредит
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
Актуальність
12
(1 оцінка)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
1 людина рекомендує

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Пригоди
Сьогодні, 16-го січня, близько дев'ятої ранку на вул. Остроградських, 8 у Львові шість мешканців квартири, ймовірно, отруїлись чадним газом. Про це повідомили у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.  Читайте також: Якою буде погода у Львові на Водохреща: прогноз Усіх потерпілих, серед яких 3 дітей, у стані важкого та середнього ступеня важкості госпіталізували. Серед постраждалих: 72-річна жінка, яку забрал...
Суспільство
На Водохреща у Львові та області прогнозують невеликі морози та хмарну погоду з поривами вітру. Про це повідомляє 032.ua.  За словами однієї з найвідоміших синоптиків України Наталки Діденко, саме на Водохреще в Україну прийде похолодання. "Спочатку похолодання буде в такому лайт-варіанті, вночі 5-10 градусів, вдень -2-6 градусів. А ближче до другої половини наступного тижня, особливо 23, 24 та 25 січня, у Києві температура може знизитися до -15-20 градусі...
Суспільство
Мешканці Підзамче у Львові просять владу міста відновити рух автобусів з маршруту №9 через їхній мікрорайон. Відповідне звернення висвітлила авторка електронної петиції Юлія Кістей, - передає 032.ua. За словами львів’янки, станом на нині, лише одна маршрутка курсує від автостанції через Підзамче у центральну частину міста. Відтак, у годину-пік неможливо добратись із вулиці Хмельницького до центру Львова. Саме тому авторка петиції просить відновити рух авто...
Суспільство
У 2019 році велопростір Львова має поповнитись двома великими велодоріжками - на вулицях Княгині Ольги - Академіка Сахарова та на проспекті Чорновола - вул. Варшавській. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, на прокладання доріжок у бюджеті розвитку міста передбачено майже 11 мільйонів гривень. Так, будівництво велосипедної доріжки від вул. Княгині Ольги до вул. Сахарова обійдеться місту у 6 мільйонів гривень, а на велодоріжку по пр. Чорновола...
Суспільство
17 січня з 9 до 22 години тимчасово припинять водопостачання у центральну частину міста. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, води не буде за такими адресами: вул. Зелена, 1 - 89; 2 - 88; вул. Франка, Винниченка, Підвальній, пл. Торговій, вул. Городоцькій, 1 - 51; 2 - 28; Огієнка, Стефаника, Князя Романа та прилеглих до них. Незручності пов'язані з плановими роботами на трубопроводі: на вул. Водогінній влаштовуватимуть засувку, діаметром 30 см...
Суспільство
У Львові проведуть позапланову перевірку справності димовентиляційних каналів та наявності витяжки у будинках, які обладнані пічним та газовим опаленням. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, до перевірки залучать відповідальні комунальні служби та спеціалістів ПАТ "Львівгаз". До проведення таких заходів зобов'яжуть і керівників ОСББ та ЖБК, адже зумовлені вони частими випадками отруєння чадним газом у Львові. Мешканців міста просять з розумінн...
Кримінал
Днями правоохоронці Львова затримали 33-річного мешканця Закарпатської області, якого підозрюють у вбивстві жінки. Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівщини, підозрюваному обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Затриманому інкримінуюють умисне вбивство (ч.1 ст. 115 ККУ) жінки, тіло якої знайшли на початку січня у закинутій господарській споруді на вул. Генерала Курмановича у Львові. За даними експертів, жінка загинула вна...
Суспільство
Нещодавно набули чинності зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів, що стосуються часткової реалізації положень Стамбульської конвенції та захисту від сексуального і домашнього насильства. Простіше кажучи, законом тепер передбачена кримінальна відповідальність за статевий акт з людиною без її чіткої згоди. Як розповіли 032.ua в управлінні юстиції Львівщини, нововведення спричинили появу великої кількості міфів серед українців. Найпопул...
Суспільство
16 січня станом на 14 годину, у Львові на вулиці Франка утворився затор із трамваїв, які тимчасово не курсують. Як розповів у коментарі для 032.ua речник ЛКП "Львівелектротранс" Іван Бондар, о 12:32 у одному з трамвайних вагонів, що курсують на маршруті №3 вийшло з ладу реверсне реле. Інші трамваї, які їхали за цим вагоном, змушені простоювати. Основною причиною неполадки реле на підприємстві називають високий рівень води на дорозі, що утворилась внаслідок...