• Головна
  • Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від видавництва «Ярославів Вал»
17:21, 17 липня 2018 р.

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від видавництва «Ярославів Вал»

Сайт 032.ua продовжує ознайомлювати своїх читачів з переліком новинок, які готують видавництва до ювілейного Форуму видавців у Львові. Цього разу ми розповімо про добірку книгоновинок відвидавництва «Ярославів Вал».

"За серпанком, загадковим серпанком", Іван Корсак

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від видавництва «Ярославів  Вал», фото-1

Художній твір Івана Корсака розповідає про В'єтнамську війну 1959 - 1975 років, яка починалася майже так само, як і російсько-українська війна сучасності. Комуністичний Північний В'єтнам почав терористичні дії проти демократичного Південного, у цих діях згодом впізнають російський слід та стиль... Примітно, що на боці демократичного табору воює "скажений козак" Мирон Дідурик з Тернопілля, який був пілотом та майором армії США.

"Рапорт Вітольда", Вітольд Пілецький

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від видавництва «Ярославів  Вал», фото-2

Книга є розповіддю від першої особи - ротмістра Вітольда Пілецького, який у часи Другої світової добровільно пішову концентраційний табір Аушвіц, щоб зібрати інформацію та організувати там польський рух опору. Завдання він успішно виконав, з табору втік, а потім знову став бранцем Офлагу, концтабору у Мурнау, який визволили американці. З патріотичних переконань від порятунку еміграцією відмовився. У 1948 році польська комуністична влада заарештувала Вітольда Пілецького, звинуватила у шпигунстві і розстріляла. На основі історії однієї людини книга ставить запитання - що сильніше: патріотичний обов'язок чи інстинкт самозбереження?

"Спогади. Том 4", Дмитро Павличко

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від видавництва «Ярославів  Вал», фото-3

Видавництво продовжує серію спогадів українського поета, перекладача та громадсько-політичного діяча Дмитра Павличка та цього року презентує четверту книгу з серії. Мемуари Павличка містять інтерв'ю, щоденникові записи автора, політичні виступи, заяви, спогади про знакових українських постатей від Василя Стуса і В'ячеслава Чорновола до Богдана Гориня та Олександра Білаша.

"Отаман Чайка", Іван Корсак

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від видавництва «Ярославів  Вал», фото-4

У цьому виданні зібрано найпопулярніші романи автора:про поляка з українським серцем Міхала Чайковського, який хотів вільної України («Отаман Чайка»); про українця, який своїм серцем зігрів багатьох мешканців Папуа Нової Гвінеї, ставши їхнім першим правозахисником і «хрещеним батьком» («Запізніле кохання Миклухо-Маклая»); про жінку, чиє серце належало Пантелеймонові Кулішу («Перстень Ганни Барвінок»).Найкращими їх визнали самі читачі, найбільше купуючи саме ці романи і тепер видавництво пропонує прочитати їх ще раз, уже новому поколінню.

"Святослав Гординський на тлі доби" (Книга 2), Богдан Горинь

Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від видавництва «Ярославів  Вал», фото-5

Автор висвітлює життя й творчість Святослава Гординського після вимушеної еміграції навесні 1944 року, з використанням історичних матеріалів, світлин та репродукцій творів. Український митець та журналіст виїхав у США, де успішно оздоблював церкви у Нью-Йорку, став співзасновником Літературно-мистецького клубу, об'єднання українських письменників "Слово", продовжив журналістську діяльність.Подією в житті Святослава Гординського стало коротке перебування на рідній землі й підготовка до другої поїздки в Україну, на перешкоді якої стала невмолима смерть у травні 1993 року.

Нагадаємо, більше актуальних новин про 25-ий Форум видавців у Львові, можете почитати на нашому сайті за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032 #Форум_видавців
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Зібрали у цьому розділі для вас усе найцікавіше. Cтатті, огляди новини, - усе, що активно читали на нашому сайті, коментували і поширювали читачі у соціальних мережах. Тут точно знайде щось, що почитати.

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
38,50
38,60
EUR
41,82
41,90
PLN
9,69
9,73
Оголошення
live comments feed...