• Головна
  • Школярів та вчителів Львівщини навчають культури мовлення
22:38, 20 жовтня 2012 р.

Школярів та вчителів Львівщини навчають культури мовлення

Головне управління освіти і науки Львівської ОДА організувало читання лекцій з культури мовлення, історії мови та соціолінгвістики в рамках семінарів для вчителів-предметників та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, лекції розпочались 11 жовтня і проводитимуться до кінця року з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, удосконалення навиків майстерного володіння словом, утвердження активної громадянської позиції населення України.

До читання лекцій залучено відомих місцевих мовознавців, літераторів, істориків: І. Фаріон, Р. Лубківського, В. Лизанчука, О. Сербенську, І. Кочан, П. Шкраб’юка, Т. Ястремську, Г. Меуш, О. Захарків, викладачів філологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, керівників гуртків Малої академії наук та ін.

Тематика лекцій є актуальною у сучасному мовному просторі: висвітлює питання історії української мови, культури мовлення, аспекти нормативного ділового мовлення та практичної стилістики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...