Студенти зі Львова поїдуть до Німеччини завдяки перемозі у освітньому проекті

23 травня благодійний Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки всеукраїнського освітнього проекту «Залізничник 2018», який він ініціював для талановитої української молоді.

На урочистій прес-конференції в Києві були оголошені імена переможців конкурсу, які вже у вересні відвідають провідний транспортний форум InnoTrans 2018 у Берліні. Серед них є 8 студентів зі Львова - по 4 з Львівської філії та Львівського коледжу Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Студенти зі Львова поїдуть до Німеччини завдяки перемозі у освітньому проекті, фото-1

У цілому в проекті взяли участь 950 студентів з 23 залізничних і транспортних вишів країни. «Залізничник 2018» тривав три місяці і складався з двох етапів: конкурсанти проходили комплексне тестування з технічних дисциплін, теорії та історії залізничної сфери, а в фіналі конкурсу захищали власні проекти перед експертами галузі.

Студенти зі Львова поїдуть до Німеччини завдяки перемозі у освітньому проекті, фото-2

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков вручив молодим залізничникам сертифікати на відвідування виставки в Німеччині. У своєму вітальному слові він зазначив, що фіналісти виявилися дуже сильними, підготували перспективні та оригінальні напрацювання, в зв'язку з чим організатори конкурсу прийняли рішення збільшити кількість заявлених призових місць в конкурсі з тридцяти до сімдесяти.

«Проект «Залізничник» проводиться Фондом утретє. Рівень підготовки конкурсантів і якість їх робіт постійно зростають. Ми вирішили нагородити поїздкою на InnoTrans всіх нинішніх фіналістів, кожен з них гідний перемоги. На виставці молоді фахівці побачать всі досягнення галузі, які є в світі на сьогоднішній день - найсучасніші швидкісні потяги, пасажирські і вантажні вагони від гігантів Alstom, Pendolino, Bombardier Transportation GmbH, Siemens AG, PESA Bydgoszcz, Škoda Transportation, Hyundai Motor Company та багато іншого. Отриманий в поїздці досвід студенти обов'язково застосують в рідній Україні», - розповів Борис Колесніков.

Студенти зі Львова поїдуть до Німеччини завдяки перемозі у освітньому проекті, фото-3

До складу журі конкурсу «Залізничник» увійшли: заслужений працівник транспорту, директор «Інституту транспортних стратегій» Олексій Кривопішин; заступник директора департаменту пасажирських перевезень у дальньому сполученні «Укрзалізниці» Олександр Красноштан; заступник міністра інфраструктури 2014-2015 рр., радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава. Експерти транспортної галузі відзначили високий рівень підготовки українських студентів, а також новаторський підхід до стратегій і бізнес-ідей, які вони презентували в фіналі.

«Я готувала проект щодо створення регіонального центру управління рухом поїздів на базі регіональної філії «Львівська залізниця». Приємно, що мою роботу відзначили. Хочу подякувати організаторам за дуже важливу і актуальну ініціативу для талановитої української молоді», - зазначила переможниця проекту «Залізничник 2018» Лідія Савка з Львівської філії Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

Студенти зі Львова поїдуть до Німеччини завдяки перемозі у освітньому проекті, фото-4

Переможці конкурсу відвідають виставку InnoTrans 2018 з 19 по 21 вересня. Там вони побувають біля експозицій відомих світових виробників, пройдуть майстер-класи у фахівців, прослухають лекції та семінари з розвитку галузі.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова у нинішньому навчальному році реалізує сім освітніх проектів для студентів - «Агро», «Харчові технології», «Авіатор», «Архітектор», «Морська справа», «Залізничник» та «Програміст» з поїздками переможців на профільні форуми по всьому світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі