• Головна
  • Українці про Євро-2012: дорого, але того варте
10:27, 4 жовтня 2012 р.

Українці про Євро-2012: дорого, але того варте

Згідно з результатами дослідження Соціологічної групи «Рейтинг» українці задоволені тим, що ЄВРО-2012 відбувалось саме в Україні.

Разом з тим, українці визнають, що ЄВРО було Україні «не по кишені», до того ж під час його організації відбувались масові розкрадання бюджетних коштів, повідомили у Соцгрупі «Рейтинг».

21% опитаних вважають, що організація та проведення в Україні Чемпіонату ЄВРО-2012 пройшли на високому рівні, ще 54% - на нормальному рівні, хоча могло бути і краще. Лише 8% опитаних оцінили організацію та проведення ЄВРО в країні на низькому рівні.

Найбільш позитивно оцінили якість організації та проведення ЄВРО мешканці Сходу країни, більше молодь, частіше чоловіки. Менш позитивно – Заходу і Півдня.

78% опитаних переконані, що ЄВРО дало можливість Україні з кращого боку показати себе Європі, протилежної думки – лише 10%. Тезу однаково підтримали як мешканці Заходу, так і Сходу.

Водночас майже 70% опитаних вважають, що при підготовці Чемпіонату в Україні було масштабне розкрадання державних коштів. Не згодні з цим лише 7%. 

Незважаючи на це, 73% опитаних переконані, що дуже добре, що Чемпіонат пройшов саме в Україні. Тезу про те, що Україна повинна була відмовитись від проведення Чемпіонату, розділяють лише 16%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...