• Головна
  • Слухові апарати – перевірений засіб у боротьбі з туговухістю
Новини компаній
11:00, 22 березня 2018 р.

Слухові апарати – перевірений засіб у боротьбі з туговухістю

Новини компаній
Слухові апарати – перевірений засіб у боротьбі з туговухістю, фото-1

Вухо людини – це складний орган слуху, призначений для сприйняття звукових коливань. Воно здатне аналізувати і перетворювати звукові хвилі в електрохімічні імпульси, а зберігати рівновагу людині допомагає трансдукція і вестибулярний апарат.

Норми слуху

Звуковим діапазоном прийнято називати всі звуки, які чує людина. Звуки нижче цієї частоти вже є інфразвуком, а вище – ультразвуком.

Як же визначають ту саму норму? Середньостатистичні показники, отримані в результаті дослідження порогів слуху людей, які не страждають порушеннями слуху, стали свого роду стандартом. З того цей стандарт використовується, щоб зрозуміти наскільки сильно погіршився слух. Назва даної діагностики – аудіометрія.

Завдяки аудіометрії спеціаліст може не тільки виявити ступінь втрати слуху, а й визначити її вихідні причини. У цьому їй допомагають показники, що відрізняються від норми. Поставивши правильний діагноз, слухопротезист призначає максимально продуктивне лікування. Якщо ж буде потрібно придбати слуховий апарат, його важливо правильно підібрати і настроїти під індивідуальні потреби пацієнта. Аудіограма та встановлення причини втрати слуху відіграють у цьому важливу роль.

Причини втрати слуху

За статистикою найпоширеніші причини проблем зі слухом наступні:

  • літній вік;
  • погана спадковість;
  • хімічні отруєння;
  • запальні процеси у вухах;
  • цукровий діабет;
  • інсульт.

Захворювання слуху влаштовані декілька підступним чином: якщо одна з цих хвороб після лікування згасає, то слух може повернутися в повному або частковому об'ємі і людина вже не хвилюється з цього приводу. Саме тому при підозрі на приглухуватість якомога швидше зверніться до лікаря! Сьогоднішні методики лікування досить ефективні, а в крайніх випадках призначається слуховий апарат. Для цього знадобиться консультація ЛОР-лікаря.

Як підбирається слуховий апарат

Щоб підібрати слуховий апарат, необхідні правильний діагноз і аудіометрія, однак це ще не все. Основну роль також відіграють життєві умови, в яких найчастіше знаходиться людина, її характерні реакції і особисті побажання. Врахувати максимум цих критеріїв можна тільки на персональній консультації.

Наш Центр Слуху «Беттертон» зібрав відмінну команду фахівців, які з радістю допоможуть Вам вирішити будь-які проблеми зі слухом. Вас також порадують індивідуальний підхід і компетентність наших спеціалістів. Слуховий апарат, підібраний в нашому Центрі, стане Вашим надійним помічником, а індивідуальні настройки слухового апарату дозволять максимально поліпшити якість Вашого життя.

Слухові пристрої можуть знадобитися як дорослим, так і дітям. Якщо ви хочете підібрати своїй дитині якісний слуховий пристрій, запишіться на консультацію до сурдолога у наш Центр Слуху «Беттертон».

У Львові знайти нас дуже просто: вул. Городоцька, 44.

Якщо Ви хочете заздалегідь записатися, телефонуйте за телефонами:

(032) 253-69-65, (067) 670-87-47, (050) 433-37-57.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...