• Головна
  • У Львові і у Стрию проведуть низку безкоштовних лекцій про ЄС
13:29, 27 лютого 2018 р.

У Львові і у Стрию проведуть низку безкоштовних лекцій про ЄС

З 27 лютого по 1 березня Представництво Європейського Союзу в Україні відвідає Львів та Стрий з офіційним візитом. 

Як повідомили 032 організатори впродовж кількох днів, для жителів Львова та Стрия відбудеться низка інформаційних заходів. Усі вони є безкоштовні. Потрібно лише зареєструватись на захід. 

Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів і школярів, яка допоможе молоді в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички студентам, школярам та активній молоді.

Коли? 27 лютого, 13:00 – 14:30.  Де? м. Львів, Львівський національний університет ім. Івана Франка, вул. Січових Стрільців, 19, Факультет міжнародних відносин, ауд. 205. 

Коли? 1 березня, 12:00 – 13:30 Де? м. Стрий, Школа уточнюється.

 Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Під час семінару учасники обговорять з експертами переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про консультативну підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема у пошуку партнерів у країнах Європи; можливості європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва COSME (Competiveness of Small and Medium Enterprises), а також про переваги Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном. У рамках заходу буде проведено тренінг по EEN з пошуку партнерів та інвесторів в Європі. 

Головними експертами семінару виступлять: Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Вадим Загарій, старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва Команди підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України .

Коли?  27 лютого,  16:00 – 18:30.

Де? м. Львів, готель Reikartz Дворжец (вул. Городоцька, 107), конференц-зала. Реєстрація ТУТ.

Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, розкаже про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зробить огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх та культурних проектів. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, Culture Bridges та ін. Реєстрація ТУТ . 

Кому це буде цікаво? Представникам неурядових організацій,які зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Коли?  28 лютого, з 13:30 по 15:00.

Де?  м. Львів, готель Reikartz Дворжец (вул. Городоцька, 107), конференц-зала .

Тренінг для неурядових організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?» 

Кому це буде цікаво?  Представникам неурядових організацій; ті, хто планує чи у процесі створення НУО; зацікавлені у грантовій тематиці громадяни

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які тільки починають або хочуть підвищити успішність подання грантових заявок на конкурси ЄС, покращити рівень комунікації з донором, а також для тих, кому дана тема буде корисною у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: термінологія грантових заявок і тендерів, хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними, види грантової допомоги, як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання. 

Коли?  28 лютого, 16:00 – 19:00 .

Де?  м. Львів, готель Reikartz Дворжец (вул. Городоцька, 107), конференц-зала. Реєстрація ТУТ.

Публічна презентація для молоді, активістів та представників ГО

Під час заходу Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, розкаже про програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу, а також можливості співпраці. Реєстрація ТУТ

Коли?  1 березня, 11:00 – 13:00.

Де?  м. Стрий, Готель "Золото Карпат", вул. Колеси, 41-Б, конференц-зала.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Cтрий #Львів #ЄС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...