Андрій Садовий вчився у китайців зберігати місто

Минулого тижня міський голова Львова Андрій Садовий перебував з діловою поїздкою у Китаї. У Шанхаї мер Львова провів ряд ділових зустрічей з представниками підприємницьких кіл міста, повідомляє прес-служба міськради.

"Були делегації з більше, ніж 40 країн світу. Були представники з Японії, Кореї, Америки, Канади, з багатьох європейських країн – Франція, Бельгія, Німеччина. Ці країни представляли мери міст. Я мав честь представляти місто з України. Говорилось про збереження історичної спадщини. Китайські міста дивились, як ми працюємо в цьому напрямку. Активну увагу зараз будуть приділяти питанням екології", - розповів мер Садовий.

Форум відбувався в місті Нанкін. Делегація з України, а з кожної країни на цьому форумі було представлене лише одне місто,  перебувала  в житлових районах, вивчала інфраструктурні об’єкти. 

Також міський голова Львова Андрій Садовий представляв Львів у Світовому форумі культурних та історичних міст, який цього року відбувався у місті Нанкін.

Нагадаємо, Форум тривав з 5 до 9 вересня.

Місто Нанкін у 2012 році приймає Світову виставку історичних та культурних міст (5-9 вересня 2012 року). Виставка фінансується за кошт Міністерства культури, Міністерства житлового господарства та міського-сільського будівництва Китаю, державної адміністрації з питань культурної спадщини та китайської національної комісії ЮНЕСКО у співпраці з муніципалітетом Нанкіна.До участі на Виставці було запрошено міських голів з більш, ніж 50-ти історичних та культурних міст світу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі