Львівщина і Польща з'єднаються спільним транспортним проектом

Львівщина запросила Малопольське воєводство (Республіка Польща) до партнерства у спільних транспортних проектах.

Як пояснили 032 у прес-службі Кабміну, насамперед йдеться про співпрацю у розбудові бізнесової інфраструктури, пов’язаної із ширококолійними залізничними сполученнями, а також про організацію ліцензованих митних складів по обидва боки кордону.

До партнерства Малопольське воєводство запросив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час офіційної зустрічі з маршалеком Малопольського воєводства Міхалом Совою, яка відбулася у рамках ХХІІ Міжнародного економічного форуму у Криниці (Республіка Польща).

“Для нас важливо, аби український бізнес отримав ліцензовані митні склади, так само, як і польський бізнес. Тому потрібно розвивати інфрасруктуру по обидва боки кордону”, - зазначив голова облдержадміністрації.

Водночас Марек Сова відзначив співпрацю Львівщини і Малопольського воєводства і запевнив у зацікавленості щодо реалізації проектів у сфері транспорту.

“Проблемою було те, що у свій час поляки недооцінили важливості колії для розвитку бізнесу. Сьогодні ми готуємо документи до реалізації проектів, пов’язаних з її розширенням і організацією”,- додав маршалок Малопольського воєводства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі