Львівщина провела чемпіонат Європи з міжнародних шашок-100 серед людей з обмеженими можливостями

З 23 по 31 серпня 2012 року у м.Трускавці у приміщенні СПА-комплексу «Женева» відбувся чемпіонат Європи з міжнародних шашок серед людей з обмеженими можливостями. Організаторами змагань є Європейська Конфедерація Шашок (EDC), «Укрцентр», Федерація шашок України. Як повідомив віце-президент ФШУ, організатор чемпіонату Іван Ільницький, у змаганнях взяли участь понад 100  спортсменів з Білорусії, Ізраїлю, Литви, Латвії, Молдови, Республіки Польща, Російської Федерації та України.

Чемпіонат Європи серед людей з обмеженими можливостями буде проводитись в 3-х нозологічних групах: спортсмени з вадами зору (група – А, «тотально» сліпі, група – «Б», з обмеженим зором); спортсмени з вадами ОРА (група – А, «колясочники», група – «Б» всі інші, згідно вимог класифікації); спортсмени з вадами слуху (одна група).

У Чемпіонаті було проведено 9 турнірів у трьох нозологічних групах відповідно. Найбільш масовим був представлений турнір серед людей з обмеженим зором (група Б), перемогу в якому здобув перемогу спортсмен з Білорусі Фадєєв Дмитро. Серед жінок кращою була українка Гуслєва Людмила. Серед тотально сліпих перші місця посіли Віктор Крилов(Росія) і Мручковська Зінаїда (Україна). У турнірі серед людей з вадами ОРА перемогу здобули українці Мариненко Дмитро, Ведерко Людмила серед жінок. У категорії спортсменів з вадами слуху першими були українець Верещака Юрій та Золотова Антоніна (Росія).

Довідка:Чемпіонат Європи серед нозології по зору проводиться вдруге (перший Чемпіонат Європи відбувся в Польщі, 2010 році; Чемпіонат світу - 2009, 2011рр.). Чемпіонати Європи серед нозології по ОРА та слуху проводяться вперше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі