Команда Садового цілеспрямовано блокує видання посібника з історії України, - «Свобода»

30 серпня 2012 року під час сесії Львівської міськради заступник голови фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Юрій Михальчишин повідомив, що сигнальні примірники посібника з історії України для учнів 10-11 класів вже виготовлено. Проте виконавчі органи цілеспрямовано блокують виділення 80 тис. грн. для завершення роботи з видання цієї книги.

У свою чергу заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів повідомив, що є чимало зауважень до висвітлення таких тем, як Голодомор 1933 року в Україні. А найбільше зауважень є до опису фактів канібалізму під час Голодомору, коли люди їли людське м'ясо, не маючи іншого виходу, та до висвітлення теми щодо запровадження Закону України «Про засади державної мовної політики».

Реагуючи на ці слова,Юрій Михальчишин заявив: «Сценарист може бути задоволений–його сценарій зриву сесії вдався. Сценарист цей –неПартія регіонів, бо її ряди, як бачимо сьогодні, стрімко рідіють. Партія регіонів реалізовує свій сценарій за допомогою своїх «троянських коней». Цітроянські коні справді виступають з демократичними заявами, але якщо розглядати це питання по суті, то маємо об’єктивний факт – видавництво, яке взялося за видання цього посібника,коштів не отримало».

Свободівець такожнаголосив, що примірник є сигнальним і до нього можна внести правки, а щодо висвітлення теми про протестні акції під час запровадження закону про мови та участі в них політичних партій, то це звичайна описка, яку  виправлять.

Також, реагуючи на виступ Василя Косіва щодо висвітлення теми Голодомору в посібнику, свободівець зазначив:«ЯкщоВам не подобається,як викладений матеріал про Голодомор, то яВас вітаю– Ви отримали гарну компанію, Ваш друг–Дмитро Табачник, Олесь Бузина та Вадим Колесніченко. Їм теж не подобається,як цей посібник висвітлює нашу історію»,– повідомив ЮрійМихальчишин.

Він додав, що в Ізраїлі темиГолокосту для учнів розписані дуже детально, щоб більше ні в кого не виникло питань з приводу того, що це був геноцид єврейського народу.

«ВУкраїніж,чомусь,єрозумники,яким здається, що і людожерства не було,і писати про це не можна»,– додав свободівець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі