Від завтра у Львові «Тиждень актуального мистецтва»

Із 31 серпня по 8 вересня у Львові відбудеться знакова подія в сучасному мистецтві України – бієнале «Тиждень актуального мистецтва», яке представить  інсталяції, об`єкти, відео, медіа, перфоманси, виставки, лекції, дискусії та майстер-класи.  

31 серпня та 1 вересня відбуватимуться відкриття авторських та кураторських проектів на «Тижні», а також проекти і лекції «класиків сучасного українського мистецтва» Анатоля Степаненка та Тіберія Сільваші. 

5-8 вересня  в рамках «Тижня» проходитиме фестиваль «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові» та працюватиме єдина в Україні «Школа перфомансу».

 На «Тижні» можна буде побачити кілька десятків авторських та кураторських проектів, в яких задіяні митці із України, Польщі, Литви, Великобританії, Ірландії, Ізраїлю, Канади та США.Тема «Тижня» у 2012 –  НЕПЕВНІСТЬ. 

Організатори : Інститут Актуального Мистецтва, Мистецьке об’єднання «Дзиґа»,   Польський Інститут у Києві,  «Музей ідей», громадська організація «Вірменська 35», Львівська міська рада, Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Партнери: Палац Мистецтв , ЛОО Національної Спілки архітекторів України, Galeriа Labirynt

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі