Вісім гуртожитків ще цього року перейдуть у власність територіальних громад

У 2012 році передбачено передати 8 гуртожитків Львівщини у власність територіальних громад, у 2013 році – 17; 2014 році -20 та на 2015 рік відповідно 14 гуртожитків – про це повідомило головне управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації.

Законом України "Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки" передбачено готовність передачі гуртожитків у власність територіальних громад на умовах співфінасування державного та місцевого бюджетів в розмірі 50 відсотків.

Для ефективної реалізації Програми та  в умовах обмеженого фінансування і часу, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України рекомендувало першочергове виконання щодо підбору об’єктів, на яких технічно можливо виконувати роботи з капітального ремонту в останні місяці року, в тому числі в опалювальний період робіт з капітального ремонту будинків гуртожитків.

Зазначимо, що в рамках реалізації заходів Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків з державної власності в комунальну за бюджетною програмою у 2012 році передано та перебуває у стадії завершення передачі у власність територіальних громад 8 одиниць гуртожитків: з них смт. Добротвір по вулицях Будівельна 20 і 22 та  по вулиці Івана Франка 14 і 16, місто Радехів по вулиці Витківська 3 і 3а та місто Дрогобич по вулиці Фабрична 61/8 і 61/15 за інформацією територій.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі