Ветерани львівського веслування на байдарках і каное на Чемпіонаті України вибороли 20 медалей

З 23 по 26 серпня 2012 року у м. Полтаві відбувався чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів спорту.

В змаганнях взяли участь 82 спортсмена із 17 областей України та м.Києва.

У цьому чемпіонаті Львівщину представляло вісім веслярів-ветеранів, а саме: Івасик Наталія, Заліско Оксана, Стадник Ольга, Гілета Ігор, Баллод Євген, Луцик Андрій, Слівінський Ігор та Теплов Віталій.

Змагаючись у різних вікових категоріях, львів’яни здобули 11 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей.

Стадник Ольга (55-59 років) К-1 (500 м) - 3 місце, К-1 (200 м) - 3 місце;

Заліско Оксана та Стадник Ольга в двійці на 500 м вибороли 2 місце, а на дистанції 200 м їм не було рівних - 1 місце.

Баллод Євген разом із Наталею Івасик на дистанції 200 м mix вибороли 1 місце, а на дистанції 1000 м mix не було рівних Наталії Івасик та харків’янину Басюку Юрію - 1 місце.

Гілета Ігор в парі із волинським спортсменом - Поповичем Миколою дистанцію у 1000 м подолали першими (1 місце), також їм підкорилася дистанція 200 м, яку вони подолали показавши найкращий результат і посіли 1 місце.

Ще один львів’янин - Баллод Євген разом із київським спортсменом Носовцем В.П. подолали дистанцію 200 м першими.

Зовсім трішки забракло Ігорю Слівінському до п’єдесталу - четверте місце в байдарці-одиночці на 200м. Непоганим можна назвати виступ найстаршого на сьогодні діючого львівського ветерана Віталія Теплова (вікова група 55-59 років) - в нього шосте, сьоме та два восьмих місця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію