На презентацію ДіБіСі П'єра на Форумі видавців вже зібрано 16 тис гривень через спільнокошт

Видавець українського перекладу роману ДіБіСі П’єра «Світло згасло в Країні Див» (DBC Pierre, Lights out in Wonderland) вже зібрав через спільнокошт майже 16 тисяч гривень на створення візуального та музичного компоненту до книги, вихід якої приурочено до візиту автора на Форум видавців. Про це повідомила Галина Шиян, перекладачка і видавець роману «Світло згасло в Країні Див», ініціатор приїзду DBC Pierre на Форум видавців та автор мультимедійного проекту, який полягає у синтезі мистецтв на основі роману.

«Найбільша пожертва становить – 4000 грн. найменша - 50 грн, в середньому люди переказують по 200 грн. причому деякі з них відмовляються від винагород, які за правилами належать кожному, хто долучається до проекту внеском», - говорить Галина Шиян.
Гонорарну частину для художників і музикантів, силами яких створюється 5 арт-об’єктів (по одному до кожного розділу роману), відео, музична композиція для фортепіано і віолончелі на основі твору та сценографія, видавець запланувала профінансувати, зібравши пожертви через платформу «Велика ідея», де розмістила свій проект «Декаданс Бере Своє», одночасно апробовуючи, як працюватиме щойно створена в Україні платформа спільнокошт, відомий у світі як crowdfunding.


У проекті йдеться про вісім компонентів, загальний бюджет для реалізації яких становить 21 000 грн.
«Ці компоненти ми метафорично назвали тими енергетичними згустками, які зроблять книгу більш ніж просто носієм інформації, перетворивши її на особливий артефакт, на коштовний вініл літературного світу», - вважає Галина Шиян.

Нагадаємо, видання та презентація книги «Світло згасло в Країні Див» Букерівського лауреата DBC Pierre та його візит в Україну у ролі Почесного гостя Форуму видавців фінансується з трьох джерел.
Переклад, редагування, дизайн, візит автора на Форум видавців 12-16 вересня 2012 року профінансував Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України». Також фонд підтримав створення веб-сайту http://btrmiomax.com/ на підтримку книги, який уже працює. Видається роман власним коштом перекладача. На візуальну частину, нагадаємо, гроші збираються через спільнокошт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі