За підсумками всеукраїнських учнівських спортивних змагань Львівщина шоста

У 2012 році Львівщина посіла шосте загальнокомандне місце на всеукраїнських змаганнях серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл за результатами 10 залікових видів спорту, завоювавши 13 золотих, 12 срібних та 16 бронзових медалей – про це повідомило Головне управління освіти та науки Львівської облдержадміністрації.
У 2012 році для участі у всеукраїнських змаганнях та формування збірних команд області Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провело обласні змагання серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) за програмою ІV Спортивних ігор школярів України з 18 видів спорту, в яких лише в обласних змаганнях взяли участь понад дві тисячі школярів.

В складі збірних команд Львівщини на всеукраїнських змаганнях взяли участь 137 учнів фізкультурно-спортивних товариств(ФСТ) та відомств: ФСТ «Україна» – 13 спортсменів, які завоювали 1 золоту та 1 бронзову медаль; ФСТ «Колос» – 13 спортсменів – 3 срібних та 2 бронзових медалі; ФСТ «Динамо» – 9 спортсменів – 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзових медалі; ФСТ «Спартак» – 1 бронзу; СКА – 10 спортсменів – 5 золотих, 2 срібних та 5 бронзових медалей; освітянські ДЮСШ – 67 спортсменів – 4 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалі; у тому числі Львівського державного училища фізичної культури (ЛДУФК) – 39 спортсменів, які завоювали 7 золотих, 7 срібних та 10 бронзових медалей.
Основну кількість командних призових місць у ІV Спортивних іграх школярів України посіли збірні команди таких видів спорту: І місце – гандбол (тренери-викладачі Козар В., Надич В.); ІІ – гімнастика художня (тренер-викладач Сороківська К.); ІІІ – боротьба вільна та греко-римська (тренери-викладачі Раковський О., Сазонов О., Коновальчук А.) та гімнастика спортивна (дівчата) (тренери-викладачі Хандога О., Патаман М.).
Зазначимо, за підсумками виступів серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю ІІІ місце посіло Львівське державне училище фізичної культури (директор Родак С. М.), яке було представлене у дев’яти  видах спорту. Також заклад надав вагому допомогу у підготовці та відрядженню команд.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі