На Львівщині розводитимуть канадійську худобу

Львівська область має намір закупити в Канаді поголів'я великої рогатої худоби. Наразі йдеться про 1000 голів племінних корів. Таку ініціативу голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк озвучив сьогодні, 28 серпня, під час зустрічі з головою Наглядової ради Конгресу українців Канади, президентом канадської енергетичної копанії «Northland Power» Джеймсом Темерті. 

У відповідь на таку ініціативу Джеймс Темерті наголосив, що Канада, окрім поголів'я великої рогатої худоби, пропонує Львівській області звернути увагу і на місцеві породи свиней.

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк також запросив канадський бізнес інвестувати у Львівщину. «В перспективі ми розглядаємо інвестиції у вугільну галузь – йдеться про проекти, пов'язані із альтернативною енергетикою у комунальній сфері, а також інвестиції в технології, які застосовуватимуться при зборі і утилізації сміття. Окрім цього, цікавим інвестору можуть бути проекти, пов'язані із сільським господарством, туризмом та ІТ-технологіями. У кожному разі, ми готові створювати технопарки та гарантувати максимальну опіку і сприяння інвестору», - наголосив голова ЛОДА.

У свою чергу Джеймс Темерті висловив зацікавлення щодо потенційної співпраці канадського бізнесу з Львівщиною саме у сфері ІТ-технологій. Голова наглядової ради Конгресу українців Канади також зросив делегацію Львівщини відвідати економічний форум, який відбудеться у Каанаді в листопаді цього року.

Як відомо, днями Канада отримала сертифікат на експорт племінної великої рогатої худоби на український ринок. В Оттаві цей крок вважають важливим у зміцненні двосторонніх торгових відносин. Про це йдеться у повідомленні, розповсюдженому міністерством сільського господарства і продовольства Канади.

В Оттаві розраховують отримати до 12 млн доларів від експорту на український ринок племінної великої рогатої худоби впродовж найближчих трьох років.

До цього Канада постачала велику рогату худобу в Україну тільки раз - у 1980 році за двостороннім проектом центру штучного осіменіння.

Нині між Україною та Канадою тривають переговори щодо угоди про вільну торгівлю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі