У Львові за інформацією є куди звернутись. 1200 туристів у цьому пересвідчились

В День Незалежності та на вихідні до нашого міста приїхало 35 тис. гостей. Велика кількість із них звернулась до центрів туристичної інформації – близько 1200 туристів.

Від четверга до неділі до Центру туристичної інформації звернулось 668 відвідувачів, з них – 277 осіб з України та 391 – з-за кордону. Серед іноземців найбільше було представників сусідньої Польщі – 160, а також Німеччини (38), Росії (35), США (30), Італії(27) та Білорусі (15).

За інформацією на головному залізничному вокзалі міста звернулись 304 людини: 135 громадян України та 169 іноземців. Тут теж було найбільше поляків – 75, росіян – 20, та по 9 туристів із Німеччини та Сполучених Штатів Америки.

Найменше відвідувачів прийшло до центру туристичної інформації в аеропорту – працівники зареєстрували 186 звернень. Більшу частину з них склали громадяни України – 104 особи. Решта – 82 особи – представники Росії (26), Польщі (15), Італії (9), Австрії (5), Азербайджану, Бразилії та інших країн.

Туристично-інформаційні центри продовжують свою роботу. Працівники розповідають, що також після вихідних, у понеділок, до них звернулась велика кількість відвідувачів.

Нагадаємо, туристично-інформаційні центри працюють на пл. Ринок,1, пл. Ринок, 29 (пасаж Андреоллі), головному залізничному вокзалі та в новому терміналі аеропорту. Багатомовні консультанти Центру безкоштовно нададуть усю необхідну інформацію про місто, також гості Львова зможуть отримати безкоштовну карту міста та безкоштовні буклети з самостійними екскурсіями по місту, інформацію про усі події, що відбуваються у Львові, календар подій От-От, інформацію про сполучення по місту та Україні, а також будь-які інші поради щодо харчування та проживання у Львові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі