На Форумі видавців Львів побачить новий англо-український словниик

Львів активно готується до 19-го Форуму видавців. Цьогоріч львівський мовознавець Тарас Береза презентуватиме «Сучасний англо-український словник живої мови».

Над укладанням словника автор працював протягом 10 місяців. Видання є відтворенням сучасної мовної картини світу і покликане донести до користувачів колоритні вислови, які набули широкого вжитку в українській та англійській мовах упродовж останніх двох десятиліть. Завдяки сталим та літературним висловам людина збагачує свій словниковий запас.

«Сучасний англо-український словник живої мови» як довідкове лексикографічне видання розрахований на широке коло користувачів і передбачає зручне користування, пошук, та додаткові можливості щодо опрацювання широковживаних висловів сучасної мови. Словник складається з двох частин і налічує 3000 висловів та 9000 контекстуальних ілюстрацій, що широко вживаються у сучасних друкованих джерелах. 

Ознайомитись зі Словником та придбати його можна буде на стендах перекладацької компанії «Лінгвістичний Центр» та видавництва «Апріорі» під час Форуму видавців.

Як укладач словників та посібників Тарас Береза працює з 2006 року. Його першим виданням є Українсько-англійський інтерактивний посібник «Швидка перекладацька допомога від Лінгвістичного Центру. Випуск 1. Юридичний. Цивільно-правові договори», виданий у 2007 році.

«Так кажуть» - перший українсько-англійський англо-український словник народної мудрості, який Тарас Береза укладав разом з Олегом Кулинським. Книга вийшла друком 2010 року.

Наступного року Львів зустрів «Практичний англо-український словник фразеологічних синонімів», укладений Тарасом Березою, Олегом Кулинським та Лесею Коцюк. Видання увійшло в номінацію «Книга року» на 18-му Форумі видавців (2011).

  Авторська серія Тараса Берези «Інноваційні словники» активно розвивається в межах діяльності Лексикографічної лабораторії LEXILABпри Національному університеті «Острозька академія».

Нагадаємо, 19-й Форум видавців триватиме з 12 по 16 вересня у Львівському палаці мистецтв.

 Довідка

Тарас Береза, 34 роки. Народився у Львові.

Філолог, перекладач, словникар.

Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка (англійська філологія), Львівська комерційна академія (юридичний факультет).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі