Михайло Костюк провів особистий прийом горомадян

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів особистий прийом громадян. Загалом, на зустріч з головою облдержадміністрації прийшли 13 осіб – представники громадських організацій, сільських громад, а також окремі громадяни, які звертались за допомогою щодо вирішення своїх проблем.
Зокрема, представники КЛ ГО «Союз Чорнобиль», «Діти Чорнобиля» та «Матері Чорнобиля» поскаржились на моменти, пов'язані із статусом чорнобильців, розполідом житла та виплатами зарплат, допомог та пенсій.

Михайло Костюк доручив зібрати координаційну раду, під час якої б обговорили та запропонували шляхи вирішення проблем «чорнобильців». Окрім цього, керівник області погодив підписання нового Меморандуму про співпрацю з «чорнобильськими» організаціями.

Представники громади села Чернилява Яворівського району прийшли зі скаргою щодо аварійного стану дороги Яворів-Грушів – кошти на ремон цієї дороги могла б виділити Львівська обласна рада, у випадку перерозподілу розпорошених коштів саме на найбільш проблемні об'єкти.

Окрім цього, керівнику області поскаржилися мешканці села Ясениця Турківського району на зволікання із ивділенням їм земельних ділянок у вказаному селі. З подібним, однак значно жорсткішим зверненням, прийшли і мешканці Сокількик Пустомитівського району – громадяни скаржились на неправомірні, на їх погляд, дії сільського голови.

Михайло Костюк обіцяв розібратись у кожній ситації зокрема та, в межах своїх повноважень, допомогти громадянам у вирішенні проблемних питань.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі