Журналістів Львова та Західної України запрошують стати учасниками Школи політичного репортажу

Протягом вересня-жовтня 2012 р. у Львові працюватиме Школа політичного репортажу – навчальний проект магістерської програми з журналістики Українського католицького університету, який реалізовуватиметься за фінансової підтримки програми «Український медійний проект» («У-Медіа») та міжнародної неурядової організації “Інтерньюз”. Учасниками Школи політичного репортажу стануть студенти магістерської програми з журналістики УКУ та 10 журналістів, які представляють мас-медіа Львова та Західної України.

Відповідно до концепції Школи, її робота складатиметься з 2 напрямів:

  • теоретичної частини – участі у майстер-класах з техніки написання політичного репортажу, які проведуть відомі українські, польські та російські журналісти-репортери;
  • практичної частини – відрядження 10 студентів магістерської програми з журналістики УКУ та 10 журналістів-учасників проекту на 10 виборчих дільниць у 10 різних містах України в день парламентських виборів, 28 жовтня 2012 року, для написання політичного репортажу.

Метою Школи політичного репортажу є вдосконалення професійних навичок студентів та журналістів з написання політичного репортажу; створення професійних об’єктивних репортажів з виборчих дільниць; привернення уваги громадськості до перебігу парламентських виборів, їх легітимності та демократичності через публікації у ЗМІ.

Майстер-класи для учасників Школи проведуть:

  • 7 вересня – Павел Решка, репортер польського журналу «Wprost»;
  • 22 вересня – Валерій Калниш, головний редактор газети «Комерсант-Україна»;
  • 12-13 жовтня – Віталій Лєйбін, головний редактор журналу «Русский репортер».

Майстер-класи – відкриті, до участі в них запрошують студентів-журналістів ВИШів Львова та Західної України.

Учасники Школи репортажу – 10 кращих студентів та 10 журналістів у парі – поїдуть писати репортажі з виборчих дільниць 10 міст України, які не є обласними центрами, проте відіграють важливу роль у своєму регіоні та мають характерний політичний, етнічний або історичний колорит. Зокрема: м. Мукачево, Закарпатська обл.; м. Хотин, Чернівецька обл.; м. Миргород, Полтавська обл.; м. Умань, Черкаська обл.; м. Золочів, Харківська обл.; м. Єнакієве, Донецька обл.; м. Жовті Води, Дніпропетровська обл.; м. Ізмаїл, Одеська обл.; м. Бахчисарай, АР Крим; м. Севастополь, АР Крим. Після поїздки вони представлять до публікації текст політичного репортажу із вказаного міста.

Кращі тексти будуть опубліковані у центральних та регіональних ЗМІ.

Відрядження оплачують організатори.

Журналістів Львова та Західної України, які хочуть взяти участь у Школі політичного репортажу, просимо зголошуватися до координатора проекту до 5 вересня ц.р.:

Контактна особа – Гаврилів Наталія, керівник проектів та програм кафедри журналістики Українського католицького університету (електронна адреса: [email protected]; тел. +38-067-759-51-50).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі