Представники українських організацій з діаспори розповіли про Форум української молоді

27 серпня у Львівській обласній раді відбулась прес-конференція представників українських організацій з діаспори, котрі розповіли журналістам про Форум української молоді діаспори «Львів 2012», що стартував у Львові 26 серпня і триватиме до 1 вересня 2012 року. Учасниками форуму виступають молодіжні лідери та представники української молоді близько 20-ти країн світу.

Метою форуму є консолідація лідерів молодіжних громадських та студентських організацій діаспори, згуртування їх навколо ідеї об'єднання світового українства, розбудови міжнародної молодіжної структури та розвитку неформальних форм навчання.

Під час прес-конференції український, канадський та швейцарський економіст, громадський діяч та меценат Богдан Гаврилишин розповів журналістам про своє бачення розбудови нової України. На його думку, Україна нині потребує змін і діаспора могла б їй у цьому допомогти. Передусім, ставку слід робити на молодь, яка готова служити суспільству.

Такої ж думки дотримується і перший заступник голови СКУ Ярослава Хортіяні. Вона зазначила, що у світі нині є не лише економічна криза, але й криза політичного лідерства. На вирішення цієї проблеми держави західної Європи виділяють великі кошти для включення молоді у політичні процеси. Україна мусить скористатися можливостями, які їй дає діаспора.

Як було повідомлено на прес-конференції, у рамках форуму відбудуться зустрічі учасників конференції з керівництвом Світового та Європейського Конгресу українців, зокрема, з генеральним секретарем СКУ Стефаном Романівим – головою ЕКУ та першим заступником голови СКУ Ярославою Хортіяні, депутатами Верховної Ради України та депутатами Львівської обласної і міської рад.

На форум винесено найактуальніші теми життя української молоді діаспори, напрацьовано конкретні пропозиції з покращення роботи молодіжних організацій та координації їх роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі