27 серпня у Львові розпочне роботу Форум української молоді діаспори «Львів 2012»

З 26 серпня до 1 вересня 2012 року у м.Львові відбудеться Форум української молоді діаспори «Львів 2012» (ФУМД), що проводитиме Конференція українських молодечих організацій Світового Конґресу Українців (КУМО СКУ). Учасниками Форуму будуть молодіжні лідери та представники української молоді діаспори з близько 20-ти країн світу. Також у його роботі візьме участь керівництво Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної та міської рад.

Прес-конференція щодо проведення Форуму української молоді діаспори «Львів 2012» відбудеться 27 серпня о 10.00год. в приміщенні Львівської обласної ради (аудиторія 307).

Урочисте відкриття Форуму відбудеться 27 серпня о 14.00 год. в приміщенні великої сесійної зали Львівської обласної ради.

Форум проходитиме під гаслом «Сильна молодь діаспори, сильна Україна».

Метою форуму є консолідація лідерів молодіжних громадських та студентських організацій діаспори, а також представників молоді з країн,                       де офіційно не існують українські  молодіжні організації, згуртувати їх навколо ідеї об’єднанння світового українства, розбудови міжнарожної молодіжної структури та розвитку неформальних форм навчання молоді. У рамках програми відбудеться зустрiч з керівництвом Світового та Европейського Конґресу Українців: генеральним секретарем СКУ Стефаном Романівим, головою ЕКУ та першим заступником голови СКУ Ярославою Хортяні, депутатами Верховної Ради України, Львівської обласної ради та Львівської міської ради.

На форумі буде обговорено найактуальніші теми життя української молоді діаспори, напрацьовано конкретні пропозиції з покращення ефективності роботи молодіжних організацій та координації їх роботи. Також працюватиме робоча група зі створення Статуту та керівних органів КУМО. За результатами роботи Форуму буде сформовано пакет документів для роботи молодіжних організацій діаспори на наступний рік. Окрім цього, в рамках Форуму буде обговорено і прийнято резолюцію ФУМД зі зверненням до державних інституцій України з вимогою створення комплексної державної програми підтримки української молоді діаспори.

У програмі Форуму: конференції, робота в секціях, розгляд пропозицій щодо спільних проектів, тренінги, майстер-класи, неформальна едукація, зустрічі з керівниками діаспори, з українськими політиками, церковними, громадськими та культурними діячами, спортсменами, журналістами, письменниками. А також екскурсії, та українські вечорниці.

На завершення форуму відбудеться  концерт “ДІАСПОРА ФЕСТ“ за участю вітчизняних та зарубіжних гуртів (гість гурт ЕФІРА з Чікаґо).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі