День знань у Львові присвятять 70 річниці створення УПА

«День знань» цьогоріч у Львові святкуватимуть у суботу, 1 вересня. Перший урок у школах Львова буде присвячений  70 річниці створення УПА та 21-й річниці Незалежності України.

Про це повідомили в управлінні освіти.

«Знаменною подією цього навчального року є введення з 1 вересня 2012року нового Державного стандарту початкової освіти,  відповідно до якого школи забезпечені навчальними програмами та якісними підручниками. Щодо загальноосвітньої середньої школи діє Державний стандарт 2004 року та триває обговорення  нового Державного стандарту, який поступово увійде в дію з 1 вересня 2013року. Усі навчальні заклади м. Львова забезпечені підручниками. Особлива увага звернена на навчальні підручники та посібники для  першого класу. У Львові учні 5-х класів отримають новий посібник «Вступ до історії України»», - каже Катерина Гороховська, в.о. начальника управління освіти.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр - з 1 вересня по 28 грудня, ІІ семестр - з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня – 7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13-21 травня), основної (28 травня – 11 червня) і старшої (27-31 травня) шкіл.

Вручення документів про освіту рекомендується провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів – 1-2 червня.

Впродовж навчального року для учнів  передбачені канікули: орієнтовно осінні з 29 жовтня  по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі