У Львові парадом стартував найбільший фольклорний фестиваль «Етновир»

«Історія з колективами щороку одна – всі колективи змучені з дороги. Коли ми їх запрошуємо, вони мало розуміють, куди вони їдуть. Але як тільки вони виходять з автобуса – одразу стають промоутерами нашого міста. Так і цього разу, всі колективи вражені красою Львова», - каже Андрій Сидор, Президент ГО «Етновир».

Нагадаємо , окрім традиційного видовищного марш-параду центральною частиною міста, яким відкривається фестиваль, та гала-концерту, буде представленокухню народів світу на площі Ринок. Кожен колектив, окрім фольклору, представить гостям фестивалю ще й кухню своєї країни. Просто на площі Ринок можна буде спробувати страви іспанської, турецької, польської та інших кухонь.

Довідка

Учасники фестивалю:

  • Іспанія - Фольклорний колектив «Los Jateros»–
    один з найпопулярніших фольклорних колективів фестивалів Європи представить традиційні танці та пісні, що розповідають про багату культурну спадщину іспанського народу
  • Польща - Ансамбль пісні і танцю «Jantar»-
    представить публіці типові польські танці: полонез, оберек, краковяк, мазурку, коседер, які супроводжуються автентичними народними текстами.
  • Туреччина - Фольклорний танцювальний ансамбль Nazilli Belediyesi - використовує в своїх виступах такі народні танці, як зейбек, гора, орон, бар, галай, теке.
  • Білорусь -  Народний ансамбль пісні і танцю «Вяселле»- програма колективу включає в себе білоруські народні пісні і танці такі, як полька, кадриль, лявоніха.
  • Україна - Заслужений вокально-хореографічний ансамбль «Галичина» ― це один з найстарших колективів не тільки у Львові, а й в Україні.

 

Фестиваль відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО та Міжнародної Організації Народної Творчості  (IOV) та  за підтримки Львівської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі