У Львові завершився ІІІ етап Кубку України зі стендової стрільби

На львівському стрілецькому стенді школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі, завершився ІІІ етап Кубку України зі стендової стрільби, в якому взяли участь 77 спортсменів, які представляли 7 областей України, АР Крим, м.Київ та м.Севастополь.

Переможцем змагань на круглому стенді (skeet) став сумчанин Олег Брун – 147 влучно розбитих тарілочок. На другій сходинці п’єдесталу пошани опинився одесит Андрій Кобзарук з результатом – 139 очок. Одним пострілом йому поступився Олександр Гончаров – 138 влучно розбитих тарілочок.

Серед юніорів домінували одесити: Олексій Науменко з результатом 140 влучно розбитих тарілочок та Олександр Тригуба – 134 очок посіли І та ІІ місця відповідно. Замкнув трійку лідерів львів’янин Богдан Гулид – ІІІ місце  з результатом 131 уражена мішень.

У жінок найвлучнішою виявилась Наталія Котлярова з Севастополя  - 94 очки, Вікторія Червякова з Харкова з результатом 91 очка на другій позиції, Ірина Маловічко з Одеси – 89 очок – третє місце.

Найсильнішою юніоркою стала 17-річна донька головного тренера збірної України Миколи Мільчева -  Ніка Мільчева з Одеси, 81 очко.

Переможця ІІІ етапу Кубку України на траншейному стенді було виявлено тільки з перестрілки, в результаті якої ним став одесит В’ячеслав Науменко – 133 розбитих тарілочок, на другій позиції з таким же результатом виявився Руслан Ревенко з Одеси. На третю сходинку п’єдесталу зійшов Едуард Циганенко з Харкова – 132 очки.

Львів’янин Олесь Шлюз став переможцем юніорських змагань на траншейному стенді – 123 очка.

У жіночих змаганнях перше місце здобула кримчанка Марія Капітаненко – 81 очко, на другому місці представниця Донеччини Олександра Лапшина - 78 очок, а третє місце у господарки стрільбища львів’янки Вікторії Михайлюкової – 72 очки.

Серед юніорок три перших місця здобули львівські спортсменки. Перемогла Олена Охотська – 68 очок, одним очком їй поступилась Мар’яна Гусак, в її активі 67 очок. Надія Булгакова з рель татом 55 очок на ІІІ місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію