Львів'янам пропонують вкласти гроші у золото Нацбанка (ФОТО)

Відтепер золоті та срібні інвестиційні монети зможуть придбати не тільки заможні українці, а й люди з меншим достатком. З 10 серпня цього року Національний банк України  випускатиме інвестиційні монети “Архістратиг Михаїл” із золота номіналом 10 грн. (1/2 унції) та 2 грн. (1/10 унції).

Как повідомили 032 в прес-службі НБУ, уведенням в обіг цих монет Національний банк України завершує весь номінальний ряд інвестиційних монет “Архістратиг Михаїл”. З моменту введення в обіг інвестиційних монет починається їх рух від Національного банку України до банків України, які продаватимуть ці монети населенню.

Інвестиційні монети – це особлива група сучасної монетної продукції України, яка призначена для вкладання коштів інвесторами – фізичними та юридичними особами. Монети цієї групи виготовляються із золота або срібла найвищих проб відповідно до світових стандартів: для золота – 999,9, для срібла – 999,9. До цього часу Національний банк України вже випустив інвестиційні монети “Архістратиг Михаїл” із золота номіналами 20 гривень (1 унція) та 5 гривень (1/4 унції) і зі срібла номіналом 1 гривня (1 унція).

Наразі ціна інвестиційних монет максимально наближена до вартості дорогоцінного металу, з якого виготовлена монета. Наприклад, у серпні цього року золота монета “Архістратиг Михаїл” найвищої проби вагою 3,11 г коштує близько 1400 грн., срібна вагою 31,10 г – близько 220 грн.

Важливо, що придбати ці монети в банках України зможе будь-яка особа. Так само, за бажанням, можна їх продати, заробивши на різниці ціни в разі зростання вартості дорогоцінного металу на світовому ринку.

Львів'янам пропонують вкласти гроші у золото Нацбанка (ФОТО), фото-1

 Invest-R-Real-AU20

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі