Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж

Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, Євгенія Пласконь

У неділю, 15 жовтня, кілька сотень власників тварин, зоозахисників та небайдужих мешканців Львова вийшли на мирну акцію в центрі міста, аби захистити права чотирилапих друзів.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Люди різного віку — від наймолодших до найстарших — прийшли, аби висловити та показати свою позицію. Для цього громадяни підготували плакати з написами: “Краще найменша допомога, ніж найбільше співчуття”, “Захистити тварин — справа честі людей”, “Не убій”, “Твоя шуба була чиєюсь мамою”, “Волю тваринам” тощо.

Дехто привів із собою пухнастих друзів — собак різних порід, котів і кошенят, та навіть кількох тхориків.

“Ми прийшли сюди тому що тхорики — це тваринки, які разом із норками, найбільше страждають від жорстокого поводження. - розповідає Марія, яка тримає на руках семимісячного тхорика Марса. - Їх вирощують переважно на хутро, на шуби, а тушки повністю викидають. Жорстоко поводяться зі всіма тваринами, але із цими, з моєї точки зору, найбільш жорстоке поводження, бо їх вирощують на хутро, забивають, знімають і просто викидають”.

На початку маршу активісти зачитали свої вимоги та цілі до 2025 року, зафіксовані в Універсалі гуманного ставлення до тварин. Детальніше сайт 032.ua писав про це ТУТ.

“Універсал гуманного ставлення до тварин — документ, який об’єднує всю зоозахисну спільноту України і з оцими вимогами ми вийшли сюди, щоб нас почули і побачили. Ми - громадяни України, відчуваючи відповідальність перед планетою і майбутнім поколінням, визнаючи провину людини за страждання тварин, зникнення видів, 15 жовтня 2017 року вийшли на Всеукраїнський марш за тварин. Ми впевнені, що розвиненим суспільство стає лише за умови гуманного й відповідального ставлення до кожної живої істоти, відмови від убивства для будь-якої цілі. Тож закликаємо владу країни до ефективних і невідкладних кроків у боротьбі з жорстокістю і для формування жорстокого суспільства”, - наголосили організатори.

Опісля колона львів’ян рушила від площі перед Оперним театром по проспекту Свободи, до пам’ятника Королю Данилу, попри Львівську ОДА та завершила рух на площі Ринок, перед входом у Ратушу.

На фінішній точці усі охочі могли висловити свою позицію, а по завершенню міні-віче, громадяни підписались під Універсалом.

Як це було, дивіться у нашому фоторепортажі:

Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-1 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-2 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-3 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-4 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-5 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-6 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-7 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-8 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-9 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-10 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-11 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-12 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-13 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-14 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-15 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-16 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-17 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-18 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-19 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-20 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-21 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-22 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-23 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-24 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-25 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-26 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-27 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-28 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-29 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-30 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-31 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-32 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-33 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-34 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-35 Львів’яни взяли участь у масштабному Марші на захист тварин. Фоторепортаж, фото-36

Фото: Є. П.

Читайте також:

Зв’язкова Романа Шухевича отримала ключі від квартири у Львові.

Львовом пройде Молитовна хода. Де перекриватимуть вулиці?

Через дебош у львівській лікарні постраждала медсестра і хірург.

Львів новини екологія тварини марш подія хода зоозахисники захист_тварин 032
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі