Депутати намагаються допомогти трудовим мігрантам

20 серпня з ініціативи депутатів обласної ради у приміщенні малої сесійної зали відбувся круглий стіл з проблем трудових мігрантів. Співорганізаторами заходу виступили Комісія УГКЦ у справах мігрантів та Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Засідання круглого столу благословив Голова Пасторально-місійного відділу УГКЦ Владика Йосип (Мілян).

Учасники круглого столу наголошували на відсутності державної політики щодо підтримки українців за кордоном, відтак дійшли висновку про необхідність допомоги з боку державних та громадських структур Львівщини. Зокрема йшлося про проблеми у розвитку українського шкільництва в країнах проживання трудових мігрантів, задоволенні їх культурних та інформаційних потреб, наданні правової та психологічної допомоги членам родин, дітям трудових мігрантів.

Учасники круглого столу вирішили звернутися до депутатського корпусу Львівської обласної ради з проханнями:

- підтримати ідею розробки Комплексної програми підтримки трудових мігрантів;

- для розробки Комплексної програми підтримки трудових мігрантів створити експертну групу, до складу якої залучити представників мігрантських середовищ та аналітичних структур та громадських організацій;

- доопрацьовану Комплексну програму підтримки трудових мігрантів та ухвалити її на сесії обласної ради;

- підтримати ініціативу учасників круглого столу та виступити співорганізатором громадської організації Інформаційно-консультаційний центр з допомоги трудовим мігрантам та забезпечити її діяльність, а також передбачивши кошти в бюджетах наступних років.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі