142 майбутні рятівники проходять переднавчальний вишкіл

142 абітурієнта, які вибороли право навчатися у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням, проходять традиційний для першокурсників табірний збір у навчально-тренувальному центрі в с. Цунів Городоцького району Львівщини. В одностроях майбутніх рятувальників також 16 дівчат.

Тут вони звикають до фізичних та психологічних навантажень, стресових ситуації, які притаманні професії рятувальника. Досвідченні педагоги та наставники ознайомлюють молодь із основами функціонування єдиної системи цивільного захисту України, структурою та основними завданнями покладеними на МНС України. Майбутні курсанти Університету знайомляться пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке використовується під час ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій.

Під час зборів працює група старшокурсників-психологів, які вивчають морально-психологічний клімат у колективі, проводять тестування, бесіди та здійснюють заходи психологічного супроводу.

Ректор ЛДУ БЖД МНС генерал-лейтенант Михайло Козяр зазначив: «Пройшовши цей етап юнаки та дівчата зроблять перший крок до омріяної професії, в основі якої закладені принципи гуманізму, взаємоповаги та пожертви заради інших. Такі збори є необхідністю. Адже дають можливість на початковому етапі визначити придатність молодої людини до виконання функцій покладених на МНС. Юнаки та дівчата вчаться раціонально використовувати час, планувати свою роботу, а головне, швидко приймати рішення в екстремальних умовах».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі