Львівські організації закликають прийняти на практику польських студентів

До співпраці запрошуються львівські організації, готові прийняти на місячну практику в липні-серпні 2013 року студентів Східноєвропейської студії Люблінського Університету ім. Марії Кюрі-Складовської.

Практика фінансується Європейським Союзом, тобто кошти, необхідні для перебування студентів, забезпечує польська сторона.

Це добра нагода для студентів польського вишу, спрямована на поглиблення знань про міста-побратими та дружні міста Любліна. Місячна практика в органах міської адміністрації, закладах культури і бізнесу, загальноосвітніх школах, неурядових організаціях, приватних фірмах допоможе визначити наукові зацікавлення польських студентів. Також ця практика знайде відображення у їхніх дипломних роботах.

Зацікавлені організації можуть повідомляти свої контактні дані на ім’я Агнєшки Малискої в канцелярії президента міста Люблін: тел.: + 48 81 466 19 22, mail: [email protected]

 Довідка 

Унікальна у Польщі Східноєвропейська студія скерована до всіх тих, які бажають пізнати і зрозуміти Східну Європу, країни Балканського та Кавказького регіонів у політичному, соціально-культурному та економічному аспекті. Студент Східноєвропейської Студії здобуває міждисциплінарні знання в сфері політології, історії, соціології, права, економії, філософії, науки про культуру та релігієзнавства. Знання ці скеровані на Східну Європу як регіон проживання різноманітних суспільств, сконцентрованих в східноєвропейських країнах, а саме Російській Федерації, Білорусі, Україні, країнах Балканського та Кавказького регіонів.

Специфіка напрямку дає можливість студенту вибір одного з чотирьох тематичних модулів: російського, білорусько-українського, балканського та кавказького. Під час навчання студенти беруть участь в міжвузівській програмі обмінів, а також можуть пройти цікаву професійну практику за межами Польщі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі