У Львові поговорять про інвестиційний клімат

15 серпня відбулося чергове засідання постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва Львівської обласної ради.

Про це інформує прес-служба Львівської облради.

Комісія ухвалила винести у листопаді цього року на розгляд сесії обласної ради питання про інвестиційний клімат у Львівській області. Як повідомив голова комісії Тарас Федак, матеріали вже фактично готові. Попередньо у вересні–жовтні комісія проведе ще декілька круглих столів з питань інвестиційного клімату за участю представників Державної податкової служби у Львівській області, Львівської митниці та інших органів.

У своєму виступі Тарас Федак відзначив іншу сторону цієї проблеми. «Ми говоримо про інвестиційно-привабливу Львівщину. Але є проблеми, пов’язані з чинним законодавством, – зазначив голова комісії. – На жаль, сьогодні ми не маємо достатньо сприятливе інвестиційне середовище на макрорівні. Але чи готові ми однаково сприймати інвестора усередині області – у районах, містах, селах, який створює нові робочі місця, сплачує податки, а потім буде додавати у місцеві бюджети?»

Голова комісії сказав, що часто зустрічається з інвесторами. В ході таких зустрічей інвестори інформують його про проблеми, з якими стикаються на Львівщині. Таку інформацію голова комісії збирає, щоб потім оприлюднити на сесії. Загалом, як зазначив Тарас Федак, райони Львівської області по-різному сприймають інвестора і по-різному готові до сприйняття інвестицій. Такі аспекти також розглядатимуться на засіданнях комісії.

Також депутати розглянули низку листів та звернень, які надійшли на адресу комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі