У зоні небезпеки - вулично-шляхова мережа

З метою якісної підготовки вулично-шляхової мережі до нового навчального року, забезпечення безпеки дорожнього руху та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у Львові розпочато комісійне обстеження доріг, що прилягають до навчальних закладів.

Під час обстеження працівники ДАІ звертають увагу на покращення дорожнього покриття, відновлення необхідних дорожніх знаків:  «Діти», «Пішохідний перехід», встановлення турнікетного огородження, нанесення ліній горизонтальної дорожньої розмітки «Зебра», написів «Школа».

До місцевих адміністрацій скеровано 12 вимог, в яких вказано про конкретні недоліки, а їх - понад 60, в утриманні вулично-шляхової мережі біля навчальних закладів міста Львова. Потребує відновлення дорожній знак 1.33 «Діти», що на вулиці Шафарика,13, також слід встановити дорожній знак 1.33 «Діти» на вулиці Жовківській, 13 та 15а, відновити дорожню розмітку «Зебра» на вулиці Повстанській, 12.

Водіям до уваги: внесено зміни до ПДР, а саме:

- до п.12.10. Додаткові  обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно (Постанова  Кабінету Міністрів України №668  від 18.07.2012 року);

- до п. 12.10-1. Обмеження  дозволеної швидкості руху (дорожні знаки 3.29  та/або  3.31    на  жовтому фоні) вводяться тимчасово виключно:

     а) у місцях виконання дорожніх робіт;

     б) у місцях проведення масових або спеціальних заходів;

     в)  у випадках, пов’язаних із стихійними (погодними) явищами;

- до п. 12.10-2. Обмеження дозволеної  швидкості  руху  вводяться постійно виключно:

     а)  на  небезпечних  ділянках  доріг  та  вулиць  (небезпечні повороти,  ділянки  з  обмеженою  видимістю, місця звуження дороги тощо);

     б)  у  місцях  розміщення  наземних нерегульованих пішохідних переходів;

     в)     у     місцях    розташування    стаціонарних    постів Державтоінспекції;

     г) на ділянках доріг (вулиць), прилеглих до території дошкільних та   загальноосвітніх  навчальних  закладів,  дитячих оздоровчих таборів.

Державтоінспекція м. Львова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі