Михайло Костюк просить не відвертатись від сільгоспвиробників

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк закликає обласних депутатів не ігнорувати програм підтримки села і сільгоспвиробників. Зокрема, голова облдержадміністрації скерував листа до голови Львівської обласної ради Олега Панькевича з проханням повторно розглянути та затвердити на сесії облради Програму підтримки виставкової діяльності у сфері агропромислового комплексу на 2012-2015 роки.

У листі-зверненні голова Львівської ОДА наголошує на важливості та необхідності виставкової діяльності у сфері агропромислового комплексу для залучення інвестицій в економіку області та просування сільськогосподарської продукції місцевих товаровиробників на нові ринки збуту.

«Ми сьогодні повині максимально підтримати місцевих сільгоспвиробників, адже саме агропромисловий комплекс є одним із основних сегментів економіки області. Тому слід популяризувати місцевих сільгоспвиробників – це буде доброю промоцією і для краю, і водночас сприятиме економічному розвитку галузі», - наголосив Михайло Костюк.

Слід зазначити, що Програма підтримки виставкової діяльності у сфері агропромислового комплексу на 2012-2015 роки, на яку з обласного бюджету пердбачено 200 тисяч гривень. Проект програми пройшов експертизу та був погоджений головним фінансовим управлінням, головним управлінням економіки та промислової політики облдержадміністрації, і внесений на розгляд обласної ради. Однак, на попередній сесії облради програма не була підтримана.

Водночас відсутність фінансування виставкових заходів у сфері АПК унеможливлює демонстрацію здобутків сільськогосподарських товаровиробників на щорічній міжнародній виставці «Агро», Міжнародній виставці «Агрофорум», загальнодержавній виставці «Барвиста Україна», Універсальній агропромисловій виставці «Фермер України», львівській виставці «Осінь» та інших заходах.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі