Найколоритніший фольклорний колектив з Алжиру привітає львів’ян з Днем Незалежності

«Етновир» збирає лише найколоритніші колективи з різних країн світу. До вже оголошених колективів долучається колектив з Алжиру – «Nadjm Group Djazair». Нагадаємо, «Етновир» відбудеться 22-26 серпня, святкові події триватимуть на площі Ринок, у центральній частині міста. А 24 серпня – на території ТРЦ King CrossLeopolis.

Фестиваль відбувається під гаслом: «Весь світ до Львова».

«Колектив «Nadjm Group Djazair» виконує найвідоміший в Алжирі танець. У світі він відомий, як танець туарегів ― чоловіків пустелі. Цей танець розповідає про життя чоловіка, який живе у найбільшій пустелі світу. Його танцювальний ритм зачаровує, а чорні костюми учасників колективу додають виступу таємничості та магії. Виступ ансамблю ― це приклад справжнього театрального мистецтва, який не залишає байдужим жодного глядача», - зазначають організатори.

Окрім традиційного видовищного марш-параду центральною частиною міста, яким відкривається фестиваль, та гала-концерту, буде представлено кухню народів світу на площі Ринок. Кожен колектив, окрім фольклору представить гостям фестивалю ще й кухню своєї країни. Просто на площі Ринок можна буде спробувати страви африканської, іспанської, турецької, польської та інших кухонь.

Також 5-денну феєрію у Львові влаштують найколоритніші колективи з різних куточків світу:

Того - Міжнародний художній колектив африканських танців і маріонеток  «Compagnie Blewu» -  ритмічні рухи, звук барабанів та ритуальне спілкування з вищими силами через пісні – це все зможуть спостерігати відвідувачі фестивалю «Етновир».

Іспанія - Фольклорний колектив «Los Jateros» - один з найпопулярніших фольклорних колективів фестивалів Європи представить традиційні танці та пісні, що розповідають про багату культурну спадщину іспанського народу.

Польща - Ансамбль пісні і танцю «Jantar» - представить публіці типові польські танці: полонез, оберек, краковяк, мазурку, коседер, які супроводжуються автентичними народними текстами.

Туреччина - Фольклорний танцювальний ансамбль Nazilli Belediyesi - використовує в своїх виступах такі народні танці, як зейбек, гора, орон, бар, галай, теке.

Білорусія - Народний ансамбль пісні і танцю «Вяселле»- програма колективу включає в себе білоруські народні пісні і танці такі, як полька, кадриль, лявоніха.

Фестиваль відбувається за підтримки Львівської міської ради.

Довідка

Міжнародний фестиваль фольклору «Етновир» - фестиваль, що поєднує на одній сцені у Львові представників культур різних куточків світу. Лише  для того, щоб створити одне загальне фольклорне свято.

Колоритні виступи колективів, вражаючі марш-паради учасників головними вулицями міста, презентація кухні народів світу, вечори дружби і танцювальні майстер-класи ― вражаюче дійство, яке стало головною подією святкування Дня Незалежності у Львові.

Детальна інформація: (032)235-77-88, сайт фестивалю: www.etnovyr.com.ua. Організатор: ГО «Етновир».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі