Львівський університет внутрішніх справ проводить таборове навчання своїх молодих «бійців»

Табірний збір для курсантів – це перше знайомство з навчальним закладом, наставниками і, звичайно ж, з майбутньою професією. Впродовж двох тижнів молоді люди вчаться адаптовуватись до умов підвищених фізичних та психологічних навантажень. Адже обрали вони доволі нелегку професію, яка потребує набуття стійкості до стресових ситуацій, вміння швидко реагувати та приймати рішення.

У ході КМБ з новоприбулими курсантами проводитимуться теоретичні, практичні та залікові заняття. Вони будуть ознайомлені з нормативними документами, що регламентують діяльність ОВС, основами стройової та вогневої підготовки, спеціальної техніки, цивільної оборони та надання медичної допомоги. Окрім цього, курсанти щодня проходитимуть заняття з фізичної підготовки, адже хороша фізична форма є однією обов’язкових  рис майбутнього правоохоронця.

Загалом, при організації та проведенні курсу молодого бійця переслідується безліч цілей. Зокрема, формування в курсантів розуміння необхідності виконання вимог щодо дисципліни та організованості, носіння встановленої форми одягу, формування поваги до колег, командирів, сприяння розвитку якостей та властивостей особистості, які необхідні курсантам на початковому етапі навчання та службі в ОВС.

Заняття проводитимуть представники науково-педагогічного та начальницького складу Львівського державного університету внутрішніх справ.

Під час табірного збору передбачено ще й проведення спортивно-масової та виховної роботи, зокрема у ході КМБ відбуватимуться спартакіади, конкурси, перегляди кінофільмів та ознайомчі екскурсії.

Урочисте завершення КМБ відбудеться 24 серпня, у День Незалежності України, - повідомляють у ВГМЗ ЛьвДУВС.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі