Заступник директора «Львівтеплоенерго»: «Наші борги за газ – це борги держави перед нами»

Держава не повертає «Львівтеплоенерго» кошти за різницю у тарифах, а також за спожиту теплову енергію. Крім того, «Львівтеплоенерго» має ліміт природного газу у розмірі 70 тис. м. куб.

«На 1 серпня наш борг за газ становить 128 млн грн. Але крім того, у нас порахована різниця у тарифах, де держава має нам повернути кошти. Це вже є затверджена різниця в тарифах включно по перший квартал 2012 року - це 101 млн грн і зараз порахована різниця у тарифах вже за другий квартал - це 14 млн грн. Загальна цифра різниці у тарифах є 115 млн грн. Тобто, якщо врахувати борг за мінусом різниці у тарифах, то вона становить 12,5 млн грн. Але крім того, держава перед нами має ще борги за спожиту теплову енергію – 14,3 млн грн. Якщо б нам держава повернула ці всі кошти, то боргу за газ у нас не було б.

Також за виробництво електричної енергії енергоринок за січень заборгував 1,9 млн грн.

На сьогодні «Львівтеплоенерго» має ліміт природного газу – 70 тис. м. куб. То ж не зрозумілі причини, чому «Львівгаз» відключив наші об’єкти від газопостачання», - зазначив Богдан Камінський.

«На гарячу воду потрібно 1 млн м куб газу на місяць», - зазначив Богдан Камінський.

«Такі ліміти видаються щодекадно, на рівні НАК «Нафтогаз Україна» виходячи зі стану розрахунків. Для міст, які не виробляють гарячу воду влітку для усіх мешканців, а лише для лікарень, шкіл і інших установ, такий ліміт – 70 тис м куб. - достатньо. Але ж Львів подає гарячу воду ціле літо, », - додав Володимир Олійник.

Як зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, Львівська область має проплати за  газ вищі, ніж в середньому по Україні – 71% проти 65% по Україні. «І дивно, що в інших містах України такої ситуації з відключенням газу не спостерігається», - наголосив Володимир Олійник.

Зараз тривають переговори з НАК «Нафтогаз» щодо виділення додаткових лімітів газу для ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, на сьогодні «Львівгаз» припинив газопостачання ТЕЦ-1 та до 15 котелень. Без гарячої води 796 будинків Львова, в тому числі медичні та освітні заклади, соціальні установи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі