14 волонтерів із восьми країн світу прибрали Стрийський парк

Волонтери співпрацювали із ЛКП «Зелений Львів», на балансі якого перебуває Стрийський парк. ЛКП задоволене роботою та щиро вдячне їм за зусилля.

«Ми з задоволенням прийняли до себе волонтерів, дали їм об’єкт і визначили для них роботи. Згодом побачили, що волонтери добре працюють і виконують навіть більше, ніж ми їх просили. Волонтери згрібали листя з різних частин парку, прибирали кору з Платанової алеї, листя, тобто виконували неважку роботу, яка не потребує нагляду. Працюють вони з натхненням і дуже добре. Ми задоволені, що вони виконали ці роботи і щиро їм дякуємо», - розповідає Володимир Чишинський, головний інженер ЛКП «Зелений Львів».

Цей табір став одним з 50 проектів спільної кампанії Центру світової спадщини ЮНЕСКО та Координаційного комітету міжнародного волонтерського руху при ЮНЕСКО «Волонтери Світової спадщини: волонтерська акція «Патрімоніто» 2012» та отримав право використовувати офіційний символ освітньої програми Центру Світової спадщини ЮНЕСКО - Патрімоніто. Ініціатором заходу п’ятий рік поспіль стала Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва «Альтернатива-В». У Львові табір проходить п’ятий рік поспіль і вже втретє він відбувається піж егідою ЮНЕСКО. Кожного року він організовується Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва «Альтернатива-В».

«Кожного дня, окрім суботи та неділі, ми працювали у Стрийському парку з 9 до 13 год. Після обіду для волонтерів організовували екскурсії містом. В парку ми прибирали та проводили інформаційну кампанію для ознайомлення львів’ян та гостей міста з об’єктами світової спадщини ЮНЕСКО. У нашому таборі зараз працювали  14 волонтерів з 8 країн світу», - розповіла Анастасія Дорошенко, координатор міжнародного волонтерського табору.

Задоволений своїм перебуванням у Львові та роботою у парку волонтер з Японії.

«Я народився у Токіо, проте зараз вчусь у Німеччині. Тому для мене це гарна нагода відвідати країни Європи. Перш за все я зацікавився світовою спадщиною ЮНЕСКО, а оскільки центральна частина Львова включена у цей список, то я хотів відчути себе частиною якогось глобального проекту. Також Україна здобула хорошу репутацію після ЄВРО 2012, тому це також стало причиною мого бажання ознайомитись з вашою країною. Працювати в парку було зовсім не важко, єдині труднощі приносила погода: або сильний вітер, або ж спека», - розповів Ріо Осава, волонтер з Японії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі