700 тис. грн з обласного бюджету виділили на мікропроекти місцевого розвитку

  Дев’ятого серпня на спільному засіданні Конкурсної ради з питань розподілу коштів субвенції обласного бюджету, спрямованих на здійснення заходів з енергоощадності, та Конкурсної ради з реалізації „Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 - 2012 роки” у 2012 році затвердили результати оцінювання мікропроектів, які подали громади Львівщини на обласний конкурс у сфері енергоощадності. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОР.

 Із 63 мікропроектів, поданих на конкурс, незалежні експерти відібрали 16 проектів на суму 700 тис. грн. Це проекти, які передбачають, зокрема, ремонт Народних домів у селах Львівщини,  реконструкцію будівель дошкільних навчальних закладів із застосуванням енергоефективних технологій, упровадження енергоощадних заходів у загальноосвітніх закладах.

 Найактивнішими серед районів були Сокальський, Бродівський, Жовківський. Були й такі райони, які не подали жодного проекту. Наприклад, Городоцький район.

На спільному засіданні також затвердили кінцевий перелік мікропроектів, які будуть реалізовуватися у 2012 році відповідно до „Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 - 2015 роки”.

 

                  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі