Львівська область може стати першою у програмі страхування АПК

Восьмого серпня на засіданні постійної комісії з питань розвитку села та агропромислового комплексу Львівської обласної ради члени комісії прийняли рішення доручити головному управлінню агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації розробити проект Програми страхування ризиків у сільському господарстві.

Як зазначив голова постійної комісії з питань розвитку села та АПК Львівської обласної ради Петро Пешко, така програма має знівелювати ті втрати, які несуть наші фермери, сільгоспвиробники у зв’язку зі стихіями, складними погодними умовами, з перепадами температур, катаклізмами. Страхування ризиків у сільському господарстві України майже не розвинене. Тому Львівська область може стати першою у впровадженні такої програми.

Таким чином депутати підтримали пропозицію, з якою звернувся до Львівської обласної ради директор з андерайтингу сільськогосподарських ризиків страхової компанії „Княжа” Юрій Золотар. В обговоренні цього питання взяли участь голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, представники головного управління агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

        

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі