У Львові видали посібник з історії України для 5 класів

«Посібник, який видали у Львові, не є альтернативним чи обов’язковим підручником, а є додатковим посібником», - розповідає Катерина Гороховська, в.о. начальника управління освіти ЛМР.

Автором посібника є вчитель історії ССЗШ № 28 м. Львова Андрій Закалюк. Надрукували посібник у видавництві «Астролябія». Вартість 1 книги становить 35 грн.

«Автор посібника не ставив собі завдання замінити підручники з історії України для 5 класу. Андрій Закалюк добре знає їхній зміст і тому у своєму посібнику наголос робить на темах, які, на його думку, мало висвітлені», - зазначає в.о начальника управління освіти Катерина Гороховська.

«Вчителі, які мають досвід викладання історії, не один рік пропрацювали в школі, були зібрані у навчально-методичному кабінеті управління освіти міста Львова і разом з автором обговорювали цей посібник. Вчителі автору подавали свої пропозиції щодо того, що хотіли б бачити в цьому посібнику, аби діти володіли повною інформацією. Важливість цього посібника полягає в тому, що там не «інша» історія, там історія з усіма важливими датами та прізвищами», - розповіла Ірина Васильків, голова методичного об'єднання вчителів історії Франківського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі