«Львів хоче, аби діти вчилися з якісних джерел», - К. Гороховська про посібник з історії України для 5-тих класів

Катерина Гороховська зазначила, що управління освіти міської ради проаналізувало цей посібник. «Ми хочемо, щоб наші діти вчилися з якісних джерел. Відкривши книжку, дитина має зрозуміти все, коротко прочитати і побачити кольорові малюнки. Ми вважаємо за доцільне пропонувати учням книгу Андрія Закалюка, як додатковий посібник у вивченні історії України в 5 класі», - додає Катерина Гороховська.

Автор посібника Андрій Закалюк розповідає: «В новому підручнику з історії України упущено багато тем - бій під Крутами, термін «геноцид», також немає теми Української Повстанської Армії, тема дисидентів, шістдесятників, тема Української революції 20 століття. Діти у 5 класі вперше знайомляться з історією України, вони потім все життя пам’ятають саме цю історію. Ми видали посібник повноцінний – від найдавніших часів і до сьогодення, де повно розкрито ці теми».

«У Львові є «Програма розвитку освіти міста Львова 2012» і передбачена нею співпраця з видавцями, з авторами щодо видачі посібників, які потрібні школам. Сьогодні ми маємо посібники, які отримують гриф Міністерства освіти України, а також маємо авторів, які ініціюють створення посібників та використання їх учнями. Тому ми підтримали Андрія Закалюка, який запропонував авторський варіант посібника з історії України», - каже Катерина Гороховська.

Як додала Катерина Гороховська, посібник буде передано у всі школи міста вчителям історії та в кабінети історії, аби вчителі могли використовувати його для підготовки до уроків, а також під час занять з дітьми у класі.

Довідка

Автором посібника є вчитель історії ССЗШ № 28 м. Львова Андрій Закалюк. Надрукували посібник у видавництві «Астролябія».

Вартість 1 книги складає 35 грн. Управління освіти придбає 2 тисячі примірників книги на суму 70 тис грн за кошти, передбачені у бюджеті розвитку на 2012 рік для закупівлі літератури у шкільні бібліотеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі