На соціальні виплати у Львівщині виділено 200 тис. грн

«Станом на сьогодні виділено 200 тис. грн на соціальні виплати за липень. Відтак, 4 тис. грн – для одноразових матеріальних допомог мешканцям, 144,9 тис. грн – на депутатські матеріальні допомоги, 27,2 тис. грн – на доплати допенсій ветеранам УПА, 17,9 тис. грн – допомоги на поховання та 6 тис. грн – на щомісячну виплату колишнім членам Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод», - уточнила Ольга Павлюк.

Нагадаємо, міське управління соціального захисту щомісячно здійснює ряд соціальних виплат, зокрема, йдеться про доплату до пенсії ветеранам-воїнам УПА, виплата за надані пільги з послуг зв’язку ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА та вдовам політв’язнів. Також ветеранам та вдовам ветеранів УПА й вдовам політичних в’язнів з міського бюджету надаються пільги на оплату житлово-комунальних послуг. Ще одним способом підтримки є Муніципальні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів УПА, малолітніх політичних в’язнів сталінських таборів та вдовам політичних в’язнів.

«Соціальні гарантії, які зараз забезпечує міська влада ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА та вдовам політв’язнів є унікальними на теренах нашої держави. І ми як міська влада й надалі працюватимемо над забезпеченням і впровадженням соціально-напрямленої політики до львів’ян, які брали активну участь у процесі державотворення», - додає начальник управління соціального захисту Львівської міськради Ольга Павлюк.

Як уточнила Ольга Павлюк, за останні роки місто збільшило розмір доплатдо пенсії ветеранам-воїнам УПА та розмір щомісячної виплати колишнім членам Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод.

Довідка

За останні роки у Львові запроваджено ряд соціальних міських допомог:

  • одноразову річну допомогу багатодітним сім’ям на утриманні яких 4 і більше дітей, в розмірі 1 тис. грн.
  • одноразову річну допомогу багатодітним сім’ям на утриманні яких 6 і більше дітей, в розмірі 7,5 тис. грн. щомісячну допомогу впродовж 2 років, сім’ям у яких народилось одночасно 3 і більше дітей,в розмірі 500 грн.
  • пільги з послуг зв’язку для ветеранів УПА, вдів ветеранів УПА, вдів політв’язнів, в розмірі 50%.
  • щомісячну виплату інвалідам I гр. загального захворювання, які не мають права на пенсію і отримують державну соціальну допомогу.
  • одноразову компенсацію для придбання путівки особі, яка супроводжує інваліда I гр. ЧАЕС, в розмірі 2,5 тис грн.
  • одноразову виплату мешканцям міста Львова з нагоди їх 100-річчя, в розмірі 1 тис. грн.
  • одноразову виплату мешканцям міста Львова з нагоди їх понад 100-річного ювілею, в розмірі 1 тис грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі