У школи Львова вже розвозять нові підручники

Надійшли «Букварі», підручники з англійської мови, математики, природознавства, образотворчого мистецтва, трудового мистецтва та німецької мови – забезпеченість такими підручниками сягає до 120%. Ще очікують на доукомплектування книжками з основ здоров’я та музики.

«Ми продовжуємо розвозити підручники з так званих складів мікрорайонів по школах. Першокласники мають повністю всі нові підручники, тому що цього року вони починають працювати за новою програмою. Зараз школи на 100% забезпечені підручниками. По інших класах – ми маємо майже 80% нових підручників. Сьогодні методисти також роблять перерозподіл підручників по класах, тому що в школах різна кількість дітей», - каже в.о. начальника управління освіти Катерина Гороховська.

«Наступні тижні будуть напруженими, дітям треба буде роздавати книжки», - каже бібліотекар школи №49.

Зазначимо, цього року в перший клас піде 6872 малюків.

Крім 1 класів, також доукомплектували підручниками і 11 класи.

А цьогорічні випускники навчатимуться з новеньких підручників історії України, художньої культури, фізики, всесвітньої історії, хімії, світової літератури, української мови, екології. Нагадаємо, у Львові також видали посібник з історії України для учнів п’ятих класів.

«Це вступ до історії, це підручник, який ініціювало місто. Він видрукуваний. Необхідна кількість таких підручників цього року буде для 5-тих класів», - каже в.о. начальника управління освіти Катерина Гороховська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі