На Львівщині готують програму створення нових дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

В межах підготовки обласної програми заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олег Рудницький та начальник управління з питань сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації Анатолій Ігнатович спільно із головою Сколівської райдержадміністрації Михайлом Гнатишиним та представниками управління капітального будівництва обстежили ряд дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Сколівського району. Зокрема, було оглянуто та вивчено можливість створення нових закладів оздоровлення на базі туристично-лікувального комплексу “Арніка” (с. Дубино Сколівського району), туристичної бази “Карпати” (с. Дубино Сколівського району), навчально-оздоровчого табору “Політехнік-3” (с.м.т. Славське Сколівського району) та нефункціонуючого табору фізико-математичного інституту (с.м.т. Славське Сколівського району).

Представники Львівської обласної державної адміністрації ознайомилися із земельною та проектною документацією, обговорили можливість додаткового відведення земельних ділянок для будівництва табору, стан існуючих інженерних мереж та комунікацій.

За підсумками візиту до Сколівського району, експертною комісією готуються пропозиції щодо включення до обласної програми двох закладів оздоровлення – туристичної бази “Карпати”  та навчально-оздоровчого табору “Політехнік-3”  з перспективою приєднання до нього табору фізико-математичного інституту. Обговорити зазначені пропозиції та перейти до розробки проектно-кошторисної документації планується під час підсумкової наради з оздоровлення у вересні 2012 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі